SPOR

CANLI

Sergen Yalçın'dan ilginç benzetme: Süpermen falan herhalde!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray maçının ardından maçın hakemi ile ilgili ilginç ifadeler kullandı.

Sergen Yalçın'dan ilginç benzetme: Süpermen falan herhalde!

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray karşısında alınan 3-1'lik yenilginin ardından açıklamalarda bulundu.

Sergen Yalçın,"Basit hatalar yaptık. Oyun olarak bir şey ortaya koyamadık. İyi bir gece olmadı. Futbolda böyle sonuçlar var. Derbi maçı bu. Her maçı kazanacağız diye bir kural yok.Kısa süre kaldı ligin bitimine. Kafamızı kurcalamamalıyız. Hemen sonraki maça bakacağız. Hatalara bakacağız ama hemen salı gününe hazır olmalıyız." dedi.

"SÜPERMEN FALAN HERHALDE!"

Hakem kararı tam bir komedi. Trajedi. Kenardaki hakemin o topu görüp görmeme ihtimali yok. Oradan bayrak kaldırıyor. Görme ihtimalin yok diyorum, öyle gördüm diyor. Öyle görmüş. SÜpermEn falan herhalde. Cüneyt Hoca da, yan hakemi de güzel maç yönetti. Tebrikler. Değerli bir hakem arkadaş.Mağlubiyeti hakeme bağlamak istemiyoruz. Bağlamak doğru değil ama konuşulacak çok konu var. Şu an zamanı değil.N'Koudou salı dönebilir. Diğerleri dönmez, zannetmiyorum." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 102 yorum
gs ofsayt golle penaltıyla maç kazandı. yıllardır söylüyoruz. gs hakemsiz maç kazanamaz. Beşiktaşın gölgesindeki küçük takımın hakemsiz galibiyeti yok resmen. cüneyt çakır 3 Beşiktaş 1
Evet GS hep böyle yaparaktan 4 yıldız topladı zaten, zaten siz 8 gol yemediniz Avrupa'da takma sen bunları
@tekin_mert_1930 Fazla havaya girersen GALATASARAY çakar.hahahahaaa
Beşiktaş ağlamaaaaa :))))
Ha ha haaaaa bu fenerin ofsayt maçı iptal edin demesinden de komik
saçmalık bilime de şike diyorsunuz ilime de
hahahahahah
Ulan bir bitmediniz be bir seferde adam gibi oynamadık kaybettik diyin delikanlı gibi hep bir ağlama hep birilerine ÇAMUR atma.
@tekin_mert_1930 affetmez galatasaray,ne oldugunu anlayamazssiniz boyle
Yine mi hakemi beğenmedin, bırak bu işleri hoca sen takımına bak,hakem hakem diye oyuncuların da hakemden yardim bekler oldu.
çamur atacak halin kalmamış yazık yalancının mumu yatsıya kadar
Takım
O
Av
P
Geri Dön