SPOR

Seyit Mehmet Özkan: Barış Alıcı ve Berke Özer için Fenerbahçe'den 4 milyon euro alacağız!

Fenerbahçe'nin yeni transferleri Berke Özer ve Barış Alıcı'nın maliyetleri belli oldu. Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Barış Alıcı ve Berke Özer için Fenerbahçe'den toplam 4 milyon euro bonservis bedeli alacaklarını söyledi.

Seyit Mehmet Özkan: Barış Alıcı ve Berke Özer için Fenerbahçe'den 4 milyon euro alacağız!

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Lig Radyo'da Barış Alıcı ve Berke Özer'in Fenerbahçe'ye transfer sürecini değerlendirdi ve transferin maliyetini açıkladı.

Sözlerine Ali Koç'un Türk futboluna önemli katkılar vereceğini söyleyerek başlayan Seyit Mehmet Özkan, "Ali Koç beyefendinin Türk futbolunda düşüncede devrim yaratacak bir sisteme gittiğini düşünüyorum. Ali Bey, bence Türk futbolunda çığır açacak. 3 büyüklerin bu hamlelerini destekliyorum" dedi.

Berke Özer ve Barış Alıcı'nın transfer sürecini anlatan Altınordu Başkanı, "Ali Bey, Berke'yi istedi. Ali Bey isteyince hayır diyemedim. Berke 'Gidebilir miyim?' deyince, Ali Bey de isteyince, isteyen de çok ağır bir şahsiyet olunca Berke'ye tamam dedik. Cocu, geldikten sonra Barış'ın videolarını izlemiş, 'Ben bu delikanlıyı istiyorum' demiş. İş böyle olunca tamam dedim. Sadece kulüp istese Barış'ı vermezdim. Cocu'nun talep etmesi önemliydi" şeklinde konuştu.

Barış Alıcı ve Berke Özer için Fenerbahçe'den 4 milyon euro bonservis bedeli alacaklarını söyleyen Seyit Mehmet Özkan, "Barış ve Berke için toplam 4 milyon euro bonservis alacağız. Sonraki satışlarından da %20 pay alacağız. Biz hep %25 alıyorduk, Ali Bey 'Bu seferlik 20 olsun Mehmet Bey' dedi" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Berke harika bir kaleci, Fenevde mevkii itibari ile uzun yillar forma giyer Barış da harika bir oyuncu ama kendini bitirdi daha genç yaşta. fenevde bangi genç oyuncu kendini yildizlastirmis ?
@engin_subasi_1992 Tuncay Şanlı örneğini verebilirim mesela, ancak bizden gittikten sonrada kendini bitirdi, sadece Fenerbahçeyi örnek göstererek Feneve gidersen kendini bitirirsin demek karaktersizlikten başka birşey değil, yorum yaparken biraz daha dikkatli olalım...!!!
ulan fenerden hangi genç çıkmış bugüne kadar.Kendinize yazık ettiniz
@onurkara1020 sen nerden çıktıysan oda oradan çıkmıştır, bu sene farklı bir jenerasyon olacak, tamamen genç dinamik heyecan veren bir takım görülecek, zoruna giderse sende gel Fenerbahçeli ol...
Bırakın şu Aziz Yıldırım sayesinde oluşan ön yargıları artık yeni bir dönem başladı. Ali koç ve Cocu ekibiyle Fenerbahçemize kazandırılan genç yetenekleri taraftar olarak da her zaman sabırla desteklemeliyiz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler