MAGAZİN

Sibel Kekilli'den sonra Sheyenne Shea de hesabını Türkiye'ye kısıtladı! 'Türk erkeklerinin tacizinden...'

Sibel Kekilli'den sonra Sheyenne Shea de hesabını Türkiye'ye kısıtladı! 'Türk erkeklerinin tacizinden...'

Türk erkeklerinin mesajlarından bıkan Amerikalı sosyal medya fenomeni Sheyenne Shea Instagram hesabını kısıtladı. Ünlü isim geçtiğimiz günlerde Türk erkeklerinin taciz içerikli mesajlarına maruz kaldığını söylemişti. Benzer durumu daha önce Sibel Kekilli de yaşamıştı.

Türk asıllı oyuncu Sibel Kekilli Instagram profilini Türkiye'ye kapamıştı. Instagram’dan taciz mesajları alan Sibel Kekilli, bu mesajlara karşılık vermişti. Sibel Kekilli paylaşımında “Tehditlerinizi, istismarlarınızı ve iğrenç cinsel içerikli mesajlarınızı daha fazla tolere etmeyeceğim. Bağnaz, ikiyüzlü, nefret ve haset dolusunuz. Size acıyorum! Defolun gidin! Lütfen hesabımı takip etmeyi bırakın!” demişti.

Benzer bir durum ABD'li fenomen Sheyenne Shea'nin de başına geldi.

tacizlerden-bikan-sheyenne-shea-hesabini-kisitladi-13670234_4759_m

Sea önce Türk erkeklerinin tacizine ve tehditlerine maruz kaldığını belirten paylaşım yaptı. Tacizlerle başa çıkamayan Sheyenne Shea, Instagram hesabını kısıtladı.

ABD'li sosyal medya fenomeni Sheyenne Shea, hem İngilizce hem Türkçe yaptığı paylaşımlarla Türk erkeklerinin tacizine uğradığını açıkladı. Shea, "Türkiye'ye karşı bir nefretim yok ama tacizlerden bıktım usandım. Lütfen beni rahat bırakın ve kişisel alanıma saygı duyun" demişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
bizim millete tüm sosyal medyayı yasaklamak lazım, bunları geçtim, küçük kız çocuklarının bile instagram adreslerine 10 yaşından tutun da 60 yaşına kadar, evli bekar işsiz güçsüz binlerce sapık keko, haydut taciz ,hakaret içeren tehdir içeren yazılar yazıyor. kızların yerinde olsam hepsini deşifre ederim bu sapıkları kökü kesilsin.
kesinlikle katılıyorum
size katılıyorum bu konuda
zırttoya bak asıl türkiye sizin gibi ahlaksızları sildi.nasıl para kazandığınızı herkes biliyor.
Sheyenne bizde 90 yaşında ki dedeler daha fenadır, dikkatli olmalısın yanlış kulvardasın.
Geri Dön