MAGAZİN

Sıla'ya Tuğçe Kazaz'dan destek geldi

Sıla'ya Tuğçe Kazaz'dan destek geldi

Zaman zaman siyasi mesajlarıyla gündeme gelen manken Tuğçe Kazaz, sosyal medyanın hedefi haline gelen şarkıcı Sıla'ya destek çıkan bir tweet attı.

Türkiye'nin zor günler geçirdiği şu dönemde, son zamanlarda magazin gündeminin en çok konuşulan konusu Sıla'nın 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' için yaptığı 'şov' yorumu oldu. Sosyal medyanın ve meslektaşlarının hedefi haline gelen Sıla'ya Aylin Aslım, Hülya Avşar gibi isimlerin ardından Tuğçe Kazaz'dan da destek geldi.

7 Ağustos'da Yenikapı'da düzenlenen miting için 'Darbeye karşıyım ama Yenikapı'daki şova katılmayacağım" açıklaması yapan Sıla, son haftaların gündemi oldu. Hatta sanatçının konserleri birer birer iptal edildi. Sıla her ne kadar sözlerimin arkasındayım diyerek dik bir duruş sergilese de meslektaşları onu yalnız bıraktı. Ünlü şarkıcıya sonuç olarak destek veren de oldu, tepki gösteren de...> Yüce Kitabımız Kur'an-ı Kerim okunurken, Sıla'ya yani bir kadına küfür edene sahip çıkanları, kendi vicdanlarına havale ediyorum.iyi geceler

Siyasi açıklamalarıyla bildiğimiz Tuğçe Kazaz, ünlü sanatçı hakkında bir tweet attı. "Yüce Kitabımız Kur'an-ı Kerim okunurken, Sıla'ya yani bir kadına küfür edene sahip çıkanları, kendi vicdanlarına havale ediyorum. iyi geceler" yazarak tepkilerin ağır olduğuna dikkat çekti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Sen git önce henüz keşfetmediğin dinlerin mensubu ol
sen değilmisin yunanlıyla eviendiğinde din değiştiren şimdi kalkmış yüce kitabımız diyorsun
tuğce haklı sıla gezide develete söverken cok masumdu ve hala gezi... yiyor onla kıyaslıyor tuğce seninde bu aralar kıblen karışmış herlade dinime sövenle aynı safta olurmu ağbisi...
Geri Dön