Sinem Kobal, bu sefer polisi canlandıracak

Show TV'nin iddialı dizisi Yüz Yüze'nin başrol oyuncusu Sinem Kobal, yeni projesi için atış ve yakın dövüş eğitimi aldı. Sinem Kobal Hollywood yıldızlarını aratmayan performansıyla büyük beğeni topladı. Güzel oyuncu Sinem Kobal, Yüz Yüze dizisinde Polis Seliha’ya hayat verecek.

Sinem Kobal, bu sefer polisi canlandıracak

Yüz Yüze’ projesinde bir polisi canlandıran Sinem Kobal’ın diziden ilk kareleri geçtiğimiz günlerde basına yansımıştı. Senaryo gereği azılı bir çetenin peşine düşen Seliha’yı canlandıran oyuncu, çekimlerdeki performansıyla adından söz ettiriyor. Sinem Kobal, rolü için hem atış hem de yakın dövüş eğitimi aldı. Bir ay atış talimi yapan oyuncu, silah sahnelerini bir danışman eşliğinde gerçekleştiriyor.

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Osman Taşçı’nın yaptığı, senaryosunu ise Ethem Özışık’ın yazdığı dizide Birkan Sokullu, Ece Çeşmioğlu, Özgür Emre Yıldırım ve Taner Ölmez de yer alıyor. Proje, çete lideri cihangir (Birkan Sokullu) ve polis Seliha’nın kesişen hayatlarını anlatıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
sinemin yetenekli olmadığını düşünüyorum nedense bir yer edinemiyor kendine
türkiyedeki en kötü oyuncu(!!!!!!)lardan birisi
Yakışmaz
Bacakları havaya kalkmadı ki, çok da nazik dövüşüyor, darbe değil adeta okşuyor.
yakışır ????
Mankenlik yapsın, oyunculuğu iyi değil.
Diğer Haberler