MAGAZİN

Kızlarını Adnan Oktar'da görünce suç duyurusunda bulunmuştu! Aileden açıklama geldi

Avusturya'nın başkenti Viyana'da yaşayan 44 yaşındaki Elvan Koçak adlı vatandaş uzun zamandır haber alamadığı 2 kızını televizyonda Adnan Oktar'ın programında gördüğünü iddia etmiş ve Adnan Oktar hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Ancak kızların annesi Gülperi Koçak, eski eşinin iddialarını yalanlayarak kızlarının yanında olduğunu açıkladı.

Kızlarını Adnan Oktar'da görünce suç duyurusunda bulunmuştu! Aileden açıklama geldi

7 yıl önce ayrıldığı eşi Gülperi T.'nin çocukları Ş.K.(19) B.K.(17) ve oğlu M.K(17) ile birlikte Türkiye'ye gittiğini ve çocuklarından uzun süre haber alamadığını bu hafta sonu bir akrabalarının " Senin kızların Adnan Oktar'ın yanında tv show yapıyorlar" uyarısıyla yıkıldığını anlatan baba Elvan Koçak " Çocuklarımdan B. ve ikizi olan M. daha 17 yaşındalar. Reşit olmayan kızımı televizyona çıkartarak show yapan Adnan Oktar ve diğer sorumlulardan davacı olacağım." dedi. Avusturya Jugendamt ( Gençlik Dairesi) ve savcılığına da durumu bir şikayet dilekçesi ile bildirdiğini ifade eden Koçak " Kızlarım Viyana'da iyi bir eğitim görüyorlardı. B. okul birincisi bir çocuk. Eğitimlerini yarıda bırakıp Adnan Oktar tarafından yeri belli olmayan bir otelde alıkonulduklarını duyuyorum. Çocuklarımdan sadece Ş. mesajlarıma cevap veriyor. O mesajları da kızımın yazdığına inanmıyorum. Çünkü Ş.'nın Türkçesi ve yazım tarzına uymuyor." diye konuştu.

5a5f604a67b0aa13e095e284

"APAR TOPAR TÜRKİYE'YE GİTTİ"

Ağırlıklı olarak Adnan Oktar'ın show ve yorumlarının yayınlandığı A9 adlı tv kanalında kızlarının Oktar ve taraftarlarınca "kedicik" tabir edilen diğer kızlarla birlikte iki, kızını gören baba koçak apar topar Türkiye'ye giderek kızları için mücadeleye başladı. Kartal Adliyesi'ne giderek kızlarının annesi Gülperi K. ve Adnan Oktar hakkında suç duyurusunda bulunan Koçak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım istedi. Koçak "Kızlarımın aklını çelmişler. B.'nin ikizi olan oğlum M.'yi de aynı şeyleri yapacaklar. Lütfen daha reşit bile olmayan çocuklarımı bu ne olduğu belirsiz gruptan kurtarın" diyerek yetkililerden yardım istedi.

2 KIZ KARDEŞ AVUSTURYA BASININDA MANŞETTE

Ş. ve B. kardeşlerin Viyana'dan sessiz sedasız ayrılıp, annelerinin teşvikiyle televizyon showlarına katıldıklarını yazan Avusturya basını olayı manşetlerine taşıdı. Österrecih gazetesi, Viyana Manşet Haber sayfası kaynağı ile "Viyanalı baba kızlarını skandal tv Show'unda buldu" başlığıyla haberi okurlarına duyurdu.

55456

ESKİ EŞTEN ÇIKAN HABERLER HAKKINDA AÇIKLAMA

ACIKLAMAM SF1

56++65


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
eyyyy RTÜK nerdesinn REİZİN kuyruğu OLMUŞ YOK SUNN
bende adnan hocanın müridi olmak istiyorum
herkesi mürid kabul etmez yakışıklı ve iyi tahsilin olacak
@sufireso Ayrıca bir yabancı dil bileceksin. İkinci yabancı dil tercih nedeni.
bir anne olarak o programa çıkmalarını normal buluyorsun öylemi?ben kızlarıma o tv kanalını izletmem bile.
Geri Dön