SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

SON DAKİKA: Bugün açıklanması beklenen yayın ihalesi tarafların anlaşamaması nedeniyle iptal edildi! TFF resmen açıkladı

Son dakika... Süper Lig'de yeni dönemde yayıncı kuruluşun kim olacağı belirsizliğini korurken çok sürpriz bir gelişme yaşandı. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada Türkiye Futbol Federasyonu, gelecek 3 sezonu kapsayan Süper Lig ve 1. Lig yayın hakları ihalesinin iptal edildiği açıklandı.

SON DAKİKA: Bugün açıklanması beklenen yayın ihalesi tarafların anlaşamaması nedeniyle iptal edildi! TFF resmen açıkladı

Süper Lig'de yeni dönemde yayıncı kuruluşun kim olacağı belirsizliğini korurken sürpriz bir gelişme gelişme yaşandı. Türkiye Futbol Federasyonu, gelecek 3 sezonu kapsayan Süper Lig ve 1. Lig yayın hakları ihalesinin iptal edildiğini duyurdu.

İŞTE TFF'NİN AÇIKLAMASI:

tff-iha-1772376

İhale için verilen teklif bedellerinin yetersiz bulunması dolayısıyla Yayın İhale Komisyonu'nca ihalenin iptali yönünde tavsiye kararı alınmıştır.

Yayın İhale Komisyonu'nun gelen teklifleri yetersiz bulduğu gerekçesiyle aldığı ihalenin iptaline yönelik tavsiye kararı, TFF Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilmiş ve bu doğrultuda Yayın İhalesi iptal edilmiştir.

TFF Yönetim Kurulu tarafından alınan karar gereği Yayın İhale Komisyonu'nun önerileri doğrultusunda belirlenen yayın ihalesi muhammen bedeli ve diğer kriterlerin sağlanması şartıyla, Süper Lig ve 1. Lig yayın haklarının devrine ilişkin olarak tüm ilgililere 2 Mart 2024 Cumartesi günü saat 13.00'e kadar tekliflerini iletmeleri için süre verilmiştir.

EN GEÇ CUMA GÜNÜ...

yayin-ihalesi-iptal-edildi-0vmf

Süper Lig ve 1. Lig yayın haklarının kapsamı ve sağlanması gereken asgari şartlar hakkında bilgi almak isteyenlerin, en geç 1 Mart Cuma günü saat 17.00'ye kadar Türkiye Futbol Federasyonu ile iletişime geçmesi istendi.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler