SPOR

CANLI

Son dakika Fenerbahçe haberleri: Fenerbahçe muradına erdi! Ali Koç, Löw ile anlaştı! İşte sözleşmesi...

Son dakika Fenerbahçe haberleri: Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın görevden ayrılmasının ardından geçici olarak takımın başına getirilen İsmail Kartal'ın yerine kimin geleceği merak konusu olmuştu. Ali Koç'un yıllardır istediği Alman teknik adam Joachim Löw sonunda ikna oldu ve Fenerbahçe ile her konuda anlaştı. Ali Koç ile son bir görüşme yapan tecrübeli teknik adamla mütabakata varıldı. Löw, kendisini Fenerbahçe'ye 3 yıl bağlayacak sözleşmeyi yakın zamanda imzalayacak.

Son dakika Fenerbahçe haberleri: Fenerbahçe muradına erdi! Ali Koç, Löw ile anlaştı! İşte sözleşmesi...

Fenerbahçe'de son dakika haberleri gelmeye devam ediyor... Ali Koç, uzun süredir peşinde olduğu Joachim Löw ile anlaşmaya vardı. Alman teknik adamın şartlarını uygun bulan Ali Koç, Löw ile son bir görüşme yaptı ve taraflar yeni sezon için el sıkıştı.

3 YILLIK İMZAYI ATACAK

son-dakika-ali-koc-bu-aksam-low-ile-gorusecek-1642076663065

Haber Global'den Sercan Hamzaoğlu'nun aktardığı bilgiye göre; Löw zaten Fenerbahçe'ye gelmeyi çoktan kabul etmişti fakat şartlarını Ali Koç ve yönetimine sunup beklemeye geçti. Alman Teknik adamın şartlarını uygun bulan Ali Koç, Löw ile son bir görüşme yaptı ve yeni sezon için resmen el sıkıştı. Löw'ün sözleşme süresi 3 yıl olacakç

ALT YAPI BİLE ONA VERİLECEK

ali_koctan_lowe_f14b9_800

Fenerbahçe'nin anlaştığı Löw, kulüpte adeta uçan kuştan bile haberdar olacak. Yönetimden tam yetki isteyen Alman teknik adam, alt yapı ile de kendisi ilgilenecek. Oyuncuların dışarıdaki hayatına bile dahil olmak isteyen tecrübeli çalıştırıcının resmi imzayı ne zaman atacağı ise bilinmiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler