SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika: Galatasaray'ın yeni amblemi tepki topladı! 'Bu ihanettir'

Son dakika Galatasaray haberleri... Galatasaray'ın yeni amblemi tepki topladı. Sarı-kırmızılılar ürünlerinin üzerinde yer alan klasik Galatasaray amblemini değiştirdi. Galatasaraylı olmasıyla bilinen ünlü gazeteci Fatih Altaylı bu olaya Twitter hesabından tepki gösterdi. Altaylı, "118 yıllık amblem, Nike'ın üç beş dizaynırının üzerinde oynayacağı bir şekil değildir. Bu formayı onaylamak Galatasaray'a ihanettir." ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da son dakika haberleri gelmeye devam ediyor... Gazeteci Fatih Altaylı flaş bir paylaşımda bulundu. Galatasaray kulübü, ürünlerinin üzerinde yer alan klasik Galatasaray logosunu değiştirince büyük tepki topladı.

"GALATASARAY'A İHANETTİR"

altayli_4497

Resmi Twitter adresinden yeni logoyu paylaşan Fatih Altaylı, "Galatasaray logosu iç içe geçmiş kırmızı G ve sarı S den oluşur. Formamızdaki bu acayip şey, Galatasaray amblemi değildir. 118 yıllık amblem, Nike'ın üç beş dizaynırının üzerinde oynayacağı bir şekil değildir. Bu formayı onaylamak Galatasaray'a ihanettir." dedi.

FMTKu0YXsAE9TIo

TAKIMI DA ELEŞTİRMİŞTİ

1048919469_0_0_800_450_1920x0_80_0_0_239d6f86508d9e9e2376aa660d35629b

Geçtiğimiz günlerde bir paylaşımda daha bulunan Fatih Altaylı, Galatasaray'ın içinde bulunduğu durumun faturasını Berkan Kutlu ve Taylan Antalyalı'ya kesmişti. Altaylı yaptığı paylaşımda, "Orta sahası Taylan ve Berkan olan bir takımın kümede kalmaya oynamasından daha doğal ne olabilir?" ifadelerini kullanmıştı.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler