SPOR

Soyunma odasına kebapçı getirdiler

Beşiktaşlı futbolcular, 2-1 galip geldikleri Galatasaray derbisinden sonra soyunma odasında 'kebapçı' sürprizi ile karşılaştı. Ünlü bir restoranın gönderdiği kebap ustaları, siyah beyazlı futbolculara kebap ve lahmacun ziyafeti çekti. Portekizli Quaresma, “Çek bir Urfa” diye bağırırken, bazıları da, “Bir zamanlar menemen yerdik, şimdi kebaba döndük” diyerek espri yaptı.

Soyunma odasına kebapçı getirdiler

Galatasaray derbisinin ardından soyunma odasında Beşiktaşlı futbolcuları bir sürpriz bekliyordu. Güneşli Köşebaşı Kebap’ın ünlü şefleri, Galatasaray ile yapılan maç bitiminde siyah beyazlıların odasına kebap tezgahı kurmuştu. Futbolcular hemen, başta lahmacun olmak üzere, Urfa, Adana ve ızgara kebap çeşitlerinin bulunduğu tezgahın başına geçti.

EViMiZiN MUTFAĞI

Siyah beyazlı futbolculardan bazıları, “Samet (Aybaba) Hoca döneminde menemen yerdik, şimdi kebaba döndük” diye espri yaptı. Bazı oyuncular ise, “Galibiyet sonrasında özel mekanlar, restaurantlarda değil kendi evimizin mutfağında 3 puanı kutluyoruz” yorumunu yaptı.
Derbide iyi bir futbol oynayan Ricardo Quaresma ise, tezgahın başına gidip, “Çek bir Urfa” dedi ve yemeklerin tadını çıkardı.

SOYUNMA ODASI MENÜSÜ

60 lahmacun
30 beyti kebap
20 döner
5 şaşlık kebabı
10 köşebaşı köfte
10 tavuk şiş
5 çöp şiş
10 dondurmalı irmik
30 sütlaç
5 künefe
5 ayva tatlısı
30 porsiyon salata

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler