SPOR

CANLI

Şükrü Saracoğlu'nda Sefa Kalya koreografisi

Fenerbahçeli taraftarlar geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden tribün liderleri Sefa Kalya için koreografi yaptı.

Şükrü Saracoğlu'nda Sefa Kalya koreografisi

Sarı-lacivertli taraftarlar, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Genç Fenerbahçeliler taraftar grubunun tribün lideri Sefa Kalya'yı unutmadı.

Genç Fenerbahçelilerin ağırlıklı olduğu Okul Açık Tribünü'nde Sefa Kalya için koreografi hazırlandı. Hazırlanan koreografide Sefa Kalya'nın fotoğrafına yer verilirken "Sana söz, sonsuza dek seninleyiz" yazıldı.

Taraftarlar, maçtan önce uzun süre Sefa Kalya lehine tezahürat yaptı. Maraton Tribünü'nde ise "Arkandan bağıran bunca kardeşin seni unutmayacak" yazan ve Kalya'nın fotoğrafının yer aldığı büyük bir pankart açıldı. Pankartın açıldığı bölgedeki taraftarlar maç başlayınca "En büyük taraftar, futbolcular sahtekar" diye tezahürat yaptı. Diğer tribünlerde bulunan taraftarlar da bu tezahürata ıslıklarla tepki gösterdi.

Tribünlerde taraftarların siyah ağırlıklı elbiseler giymesi dikkati çekti.

Öte yandan taraftarlar Sefa Kalya'nın cenazesine çelenk gönderen Barcelonalı futbolcu Arda Turan lehine de uzun süre tezahürat yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
bu kim lan? ermenimi neci?
@bora_kaya2 cici babanı nasıl tanımazsın
Siz gfb'liler Fenerbahçe sizin oyuncağınız değil. Sizler birkaç çapulcu kendinizi ne zannediyorsunuz. Eskiden olduğu gibi bedava bilet alıp, bunları satıp kendinize rant sağlayamadığınız için ve eski rant sahiplerinin uşağı olduğunuz için ve en kötüsü Fenerbahçe'nin saha kapatma cezası dahil zarar göreceği her olayın içinde olduğunuz için sizlerden nefret ediyorum. Ölen birinin arkasından konuşulmaz ama sefa öldü Fenerbahçe bir parazitten kurtuldu. İnanın Fenerbahçe aşığı milyonlar böyle düşünüyor bunu da bilin.
Utanmadan " En büyük taraftar, futbolcular sahtekar " diye tezahürat edip takımın motivasyonunu bozan siz kendilerine genç diyen Fenerbahçe düşmanı hainler. İyi ki Aziz Yıldırım var. Siz ne demek istediğimi anladınız.
Takım
O
Av
P
Geri Dön