MAGAZİN

Survivor Aycan Yanaç'tan sevgilisiyle ve Nisa ile ilgili bomba açıklama! 'Beni aradı ama...'

Survivor Aycan Yanaç'tan sevgilisiyle ve Nisa ile ilgili bomba açıklama! 'Beni aradı ama...'

Ertem Şener’in programına konuk olan Survivor yarışmacısı Aycan Yanaç hem sevgilisiyle ilgili hem de Sercan-Nisa arasındaki ilişkiyle ilgili bomba açıklamalar yaptı. Aycan'ın Nisa ile sözleri ortalığı yıkacak!

Aycan Yanaç Ertem Şener’in yayınına konuk oldu. Sorgu Odası'na konuk olan Survivor Aycan samimi açıklamalar yaptı.

Aycan açıklamasında "Survivor'dayken sevgilim vardı ama sonra herkes öğrendi iletişimden dolayı olmadı. Aldatma konusu yalan. Sadece ayrıldık. Nedenini de açıklamayayım... Bekleyememiş, sabırsızlık mı desek kıskanç mı desek... Birisi onun aklına girmiş... Ben hala anlamadım. Elendikten sonra da bir kere telefonlu konuşmadım reddettim. Survivor'da kafamda bitirdim; aradı ama açmadım..." dedi.
Capture

Aycan açıklamasında ayrılık haberinden etkilendiğini de itiraf etti. Aycan sevgilisiyle ayrılığının finale gitmesini engellediğini söyledi. Aycan yakın arkadaşı Asena'nın yaptığının da doğru olduğunu söyledi.

BARIŞ VE NİSA AÇIKLAMASI

Aycan Barış'ın ve Nisa'nın fanlarından linç yediğini söyledi. Ailesine çirkin sözler söylenmesinin üzerine sinirlendiğini söyleyen Aycan 'orada durun' açıklama yaptı. Barış ile arasında bir ilişki olmadığını söyleyen Aycan "Ben Barış'tan daha iyiyim" dedi.

BOMBA NİSA-SERCAN AÇIKLAMASI

5ee54c01c9de3d2084ef3482

Aycan Nisa ile ilgili ise "Ben Nisa'yı kıskanmıyorum o da beni kıskanmıyordur. Nisa'yı yükseltmek için beni eziyorlar. Ben Nisa'yı düşündüğüm için Sercan-Nisa olayını açmıyorum. En iyi ben biliyorum. Ben o olayı açsam Nisa'nın yüzü olamaz. Nisa o kadar anlatıldığı gibi değil Sercan'a üzüldüm. Nisa'nın dediklerine inanıyorlar Sercan'ı sapık gibi bir hale getiriyorlar. Ben mesela utanırım. Ben eğer çocukluk yapsam Nisa'yı ezerim" dedi.

Aycan Sercan ile bu konuda dertleştiğini söyleyerek "Sercan Nisa'ya aşık değil yok sıfır" açıklamasında da bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Görgüsüz gereksiz varoş kendini bir ş zannediyor.
survivor nie bu kadar popüler oldu anlamadm gitti beyaz futbola cıkmalar falan hepsini unlü yapma peşindeler
Herkesin koron korkusunun ilk aylarında evlerden dışarı adım atmaya korktuğu zamanlarda akapenin medyasındaki palavraları izlemek yerine özellikle maskesiz, korunmasız normal hayatın devam ettiğini gördüğü bir yarışma programı kendi şöhretlerini de yarattı elbette. Bir süre hatırlanacaklar, bir süre konuşulacaklar sonra unutuluş. Onun için boşuna küfretmeyin onlara. Hatta karabasan gibi bir ortamda milletin tek eğlencesiydiler. Teşekkür edin sizi oyaladıkları için. Evinizde dört duvardan başka şey göremediğiniz günlerde özgürlük görüntüsüydü o insanlar.
Geri Dön