Survivor'da kim gidecek? Survivor 2018'de elemeye kalan 3 yarışmacı belli oldu

Survivor 2018'in 15 Nisan Pazar akşamı yayınlanan 47. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımları haftanın 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ringe çıkan yarışmacılar rakiplerinin elindeki sembolü düşürmeye çalıştı. Survivor'da son dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Elemeye kalan isimler kimler oldu?

Survivor'da kim gidecek? Survivor 2018'de elemeye kalan 3 yarışmacı belli oldu

Survivor'ın Pazar akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı'nın sunduğu dokunulmazlık oyununda ilginç mücadeleler yaşandı.

HAFTANIN 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?
Yarışmanın Pazar ekrana gelen 47. bölümünde Gönüllüler takımı 2. dokunulmazlığı kazanarak karşı takımdan iki kişiye de elemeye çıkarmak için çabaladılar. Ünlüler takımı sakatlıkları bulunan Berna ve Ümit Karan olmadan yarışmak zorunda kaldı. Bir Survivor klasiği olan oyunda, ringe çıkan iki yarışmacı rakiplerinin elindeki sembolü düşürmeye çalıştı. Ancak Gönüllüler bu oyunda da başarılı olamadılar ve farklı bir skorla yenildiler.

GÖNÜLLÜLER'DE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Survivor'ın Cumartesi yayınlanan bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybetmiş ve iki isim eleme adayı olarak yazılmıştı. Ada konseyinde yapılan oylamada eleme adayı olarak ismi en fazla yazılan isim Cumali Akgül olurken, bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Hilmi Cem ise Hakan Hatipoğlu'nu ikinci eleme adayı olarak söylemişti.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler'de ada konseyinde bir kişinin daha elemeye kalması için oylama yapıldı. Yapılan oylamada üçüncü eleme adayı olarak Damla Can en fazla yazılan isim oldu. Damla'yla yakın arkadaş olan Hilmi Cem ve Murat, güçlü aday olduğu ve gitmeyeceği için Damla'nın adını yazdıklarını söylediler. Hilmi Cem, 'Bizdeki elemede olan iki kişi karşıdan bir çok kişiyi yollama kapasitesine sahipti. Keşke bugün biz kazansaydık. Ancak şimdi yazdığım isim yüksek oy alarak gitmeme potansiyeli var. O yüzden Damla'yı yazıyorum' dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
cumali giderse turabinin işi bozulacak. oyun kazanamaz bundan sonra.
KENDİNİ PROF İLAN EDEN HAKAN OLMASA BU TAKIM KAZANIR HAKAN GİTMEN GEREKİYOR
ALSITAR TAKIMINDAN GELEN OYUNCULAR BİLEREK OYUN ALMIYORLAR BİRLEŞMEYE KADAR ELEBİLDİKLERİ KADAR KİŞİYİ ELEYİP BİRLEŞMEYE ÖLE GİTMEK İSTİYORLAR BİZDE BİZDE SALAK GİBİ SEYREDİYORUZ SİTRES YAPIYORUZ ....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler