Survivor'da kim elendi? Finale günler kala Survivor'da sürpriz veda! İşte 7 Temmuz Salı Survivor 2020'den elenen yarışmacı

Survivor 2020'de elenen son yarışmacı belli oldu. Survivor'da büyük final öncesindeki ada konseyinde bir yarışmacı daha hayallerine veda etti. Survivor'da elemeye kalan Sercan, Yasin ve Berkan arasında, toplu sms oylamasının sıralamasına göre en az oyu alan isim Survivor'dan elendi. Elenen ismi açıklayan Acun Ilıcalı'nın "Üzgünüm. Daha ileriye gitmen lazımdı" sözleri dikkat çekti. Peki Survivor'da final öncesi kim elendi? İşte 7 Temmuz Salı Survivor'dan elenen yarışmacı.

Survivor'da kim elendi? Finale günler kala Survivor'da sürpriz veda! İşte 7 Temmuz Salı Survivor 2020'den elenen yarışmacı

'Survivor'da kim elendi sorusu?' 7 Temmuz Salı akşamı 129. bölümde yanıt buldu. 13 ve 14 Temmuz'da İstanbul'da final yaparak ekrana veda edecek olan Survivor'da son yapılan toplu sms oylamasının sıralamasına göre, bu hafta elenen isim belli oldu. SMS sıralamasına göre Berkan, Sercan ve Yasin arasından en düşük SMS oyunu alarak adaya veda eden ismi Acun Ilıcalı açıkladı.

survivor-eleme-ic1

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan Yıldırım, Berkan'ı ilk eleme adayı olarak göstermişti. 2. dokunulmazlığı kazanan Cemal Can ise 2. eleme adayı olarak Sercan'ın adını söylemişti.

Son dokunulmazlığı yine Sercan Yıldırım kazandı. Sercan haftanın son eleme adayını Yasin Obuz olarak belirledi.
konseyy

SURVIVOR KİM ELENDİ?

Survivor 2020'da 7 Temmuz Salı akşamı elenen ismi Acun llıcalı konseyde açıkladı. Survivor'daki çeyrek finalin ilk günlerinde yapılan toplu sms oylamasının sıralamasına göre, Yasin, Sercan ve Berkan arasından en az oyu alan yarışmacı olan Sercan Yıldırım, Survivor'dan elendi.

seecan

SURVIVOR'DAN ELENEN SERCAN'DAN VEDA KONUŞMASI

Survivor'dan elenen isim olan Sercan Yıldırım veda öncesinde yaptığı konuşmada, "Survivor benden ne istediyse onu vermeye çalıştım. Buradan gönlüm rahat gidiyorum. Ama duygusallığım burada yaşadıklarıma veda ettiğim içindir. Buradaki herkes bana çok şey kattı. Tartışsak da kavga da etsek buradaki herkesi çok seviyorum. Dışarıda da hepsiyle görüşeceğimi düşünüyorum" dedi.

SERCANN

ELİF GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Survivor'da Sercan ile yakın arkadaş olan Elif, Sercan Yıldırım'ın elenmesinin ardından gözyaşlarına boğuldu.

elif

Sercan ile vedalaşırken zor anlar yaşayan Elif, "Kendin için savaştın, benim için savaştın ama ben seni koruyamadım" ifadelerini kullandı. Sercan ise Elif'i teselli etmeye çalıştı.
elifsercan

ACUN: DAHA İLERİ GİTMESİ GEREKEN BİR İSİMDİN

Acun Ilıcalı ise, "Elendiğin için üzgünüm. Yıllarca unutulmayacak bir performans sergiledin. Tarzın, tavrın, efendiliğinle. Bana göre daha ileri gitmesi gereken biriydin. Buradan başın dik olarak çıkıyorsun. Dışarıda takdiri çok daha iyi duyacaksın. Eminim Bursaspor'da şampiyon olduğun dönemin tazelendiğini hissedeceksin" dedi.

acunnnn

SURVIVOR 2020 FİNAL HAFTASI DOKUNULMAZLIK VE ELEME GÜNLERİ

8 Temmuz Çarşamba: Dokunulmazlık oyunu

9 Temmuz Perşembe: Dokunulmazlık oyunu ve eleme. Bu eleme ile son dört yarışmacı kalacak.

10 Temmuz Cuma ve 11 Temmuz Cuma günü canlı yayında iki oyun oynanacak. Akşamında iki konsey canlı olarak yayınlanacak. Cumartesi akşamı yapılacak eleme ile üç kişi kalacak.

12 Temmuz Pazar: Son üç yarışmacı ile Survivor'dan elenen eski yarışmacılar arasında Yüzleşme Konseyi yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile finale kalan iki isim belli olacak.

13 Temmuz Pazartesi: İki finalist aynı gece Acun Ilıcalı ile birlikte özel uçakla İstanbul'a gelecek.

13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı günü iki gün sürecek Survivor 2020 büyük finali başlayacak.

14 Temmuz Salı günü Survivor 2020 şampiyonu canlı yayındaki sms oylaması sonucuyla belli olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 56 yorum
survivor benim için bitmiştir . şampiyon SERCAN YİLDİRİM
Kafaya koymuşlar cemal canı şampiyon yapacaklar.
@aydemir_ugur_1986 yazık çocuklar izliyor bu programı cemal can ı örnek alacaklar
6 dokunulmazligin 5 ini al ama elen saçma ötesi
saçmalık saçmalık saçmalık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler