MAGAZİN

Survivor'da elemeye kalan 4 isim de belli oldu

Survivor'da elemeye kalan 4 isim de belli oldu

'Survivor'da elemeye kim kaldı?' sorusu yanıt buldu. Survivor'ın son bölümünde oynanan dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımının yaptığı ada konseyinde adı en çok yazılan Pınar; Berna, Gökhan ve Sabriye'nin ardından elemeye kalan dördüncü isim oldu.

Survivor'ın son bölümünde oynanan dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı.

Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise Şahika kazandı.

Şahika'nın bireysel dokunulmazlığı kazandığı için adının yazılamayacağı ada konseyinde adı en çok yazılan Pınar oldu.

Survivor'a pazartesi ve salı günü oynanacak ödül oyunlarının ardından Berna, Gökhan, Sabriye ile Pınar'dan en az SMS oyunu alan veda edecek.


İŞTE SURVIVOR'DA CUMARTESİ GÜNÜ YAŞANANLAR...

Survivor'da cumartesi ünlüler ile gönülller takımları Bil Bakalım'da karşı karşıya geldi. Bir sonraki ödül oyununda 1,5 katı yemek yeme ödüllü Bil Bakalım'da erkeklerde Gökhan, kadınlardan ise Pınar finale kaldı. İki isim arasındaki yarışmayı Pınar kazandı.

ÖDÜL CHEESECAKE

Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyunu öncesi iki takıma da müjdeli haberi verdi. Survivor yarışmacıları ile prodüksiyon arasında oynanan ve berabere biten maçın ödülü herkese 1,5 dilim cheesecake oldu. Ayrıca bütün Survivor yarışmacılarına Lyon Beşiktaş maçını izleme hakkı verildi.

SABRİYE ELEMEYE KALDI

İki takım arasındaki dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Bireysel dokunulmazlık sembolü ise Adem'in oldu. Ada konseyinde adı en çok yazılan Sabriye elemeye kaldı.

Sıradaki dokunulmazlık oyunuyla Berna, Gökhan ve Sabriye'den sonraki son elemeye adayı belirlenecek ve en az oyu alan birleşme partisi sonrası Survivor'dan elenen ilk isim olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön