SPOR

Tahkim Kurulu Hasan Şaş'ın 3 maçlık cezasını 2 maça indirdi!

Son dakika bilgisine göre Tahkim Kurulu'ndan Hasan Şaş'ın cezasına indirim geldi. Tahkim Kurulu, Galatasaray Yardımcı Antrenörü Hasan Şaş'ın 3 maçlık hak mahrumiyeti cezasını 2'ye indirirken, Belhanda'nın 3 maçlık cezasını onadı.

Tahkim Kurulu Hasan Şaş'ın 3 maçlık cezasını 2 maça indirdi!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Galatasaray Yardımcı Antrenörü Hasan Şaş'ın 3 maçlık hak mahrumiyeti cezasını 2'ye indirirken, Belhanda'nın 3 maçlık cezasını onadı.

TFF'nin resmi sitesinden Tahkim Kurulu kararlarına ilişkin yapılan açıklama şöyle:

"Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Yatırım A.Ş.'nin antrenörü Hasan Gökhan Şaş ve Futbolcu Younes Belhanda ile ilgili PFDK'nın 06.09.2018 tarihli E.2018-2019/42 K.2018-2019/69 sayılı kararına itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde;

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Yatırım A.Ş.'nin antrenörü Hasan Gökhan Şaş'ın FDT'nin 41/1-c, 35/4. ve 10/2. maddeleri uyarınca 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 19 bin 500 TL para cezasının 2 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 13 bin TL para cezası olarak düzeltilerek onanmasına,

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Yatırım A.Ş.'nin Futbolcusu Younes Belhanda'nın rakip takım futbolcusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle FDT'nin 43. Maddesi uyarınca 3 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasında sübut, hukuki niteleme ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile cezanın onanmasına, erteleme taleplerinin reddine, oybirliği ile karar verilmiştir."

5b93905e66a97c0dc1f44ef4


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Türk futbol tarihinin en çirkef adamı. Evet Emre'den bile.
@mozden_1974 volkan demirel kasımpaşaya anaavrat dalıyor..ceza almıyor!!!!! tahkim kurulu ve tff. böyle adaletsiz !!!!! mutluyum ki tonlarca para verip böyle adaletsiz şaibeli çirkef basit bir ligi izlemiyorum!!!!!!!
utanmazlar! daha çok küfür etsin, milletle daslaşsın diyemi indirdiniz
kayseri sporlu şamil le indirim yok iki küfürbaz indirim var tff güven yok
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler