Taksim'de tekme ve sopalı kavga

İstanbul Taksim'de iki grup arasında çıkan kavgada sopa, demir ve sandalyeler kullanıldı. Tekme yumrukların havada uçuştuğu kavga cep telefonu ile görüntülendi.

Olay, Sakızağacı taksi durağı ile İstiklal Caddesi kesişimindeki geçtiğimiz günlerde meydana geldi. Atıf Yılmaz Caddesi üzerinde bulunan bir eğlence mekanında Arapça konuştukları görülen yabancı uyruklu iki grup arasında tartışma çıktı. Yaka paça dışarıya atılan müşterilerle çalışanların arasında çıktığı öğrenilen tartışma cadde de devam etti. Kısa sürede kavgaya tutuşan taraflar, ellerine geçirdikleri sopa, demir, sandalye gibi cisimleri birbirine fırlatmaya başladı. Bir anda savaş alanına dönen caddede tekme ve yumruklar havada uçuştu. Mekan çalışanlarının darp edip kovaladığı müşteriler, kısa süre sonra geri dönerek kavgaya devam etti. Çevrede toplananlar meraklı gözlerle kavgayı izlerken o anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Vay be, İstanbul kimlere kaldı. Memleketin ne kadar ayısı varsa şehrin göbeğini işgal etmiş. Devlet burada tek suçlu. Pılı pırtısıyla kamyona bindirip anadoluya süreceksin. Bir daha da 7 göbek sülalesini şehre soknayacaksın. Amk hayvanları
Niye Anadolu? Anadolu Türkiye değilmi ? Desene ki kendi ülkelerine postalayacaksın ..
Kendi ülkelerine gitsinler Anadoluyuda kirletir bunlar
@erturk3674 Anadolu'ya derken. Anadolu başka yer mi? Türkiye İstanbul'dan ibaret değil.
birkaç seneye kadar ortadoğu ülkelerine dönmemiz yakın gibi.
inş yanılırsın kardeş
SURİYELİLER YÜNE COŞTU KUDURTU ARPALARI FAZLA GELDİ
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler