Tarkan'ın annesi hastaneye kaldırıldı! Hastaneden ayrılmıyor

Tarkan şu sıralar zor günler geçiriyor. Sosyal medya hesabından duyurduğu ölüm ve hastalık haberleriyle magazin dünyasında 'Felaket tellalı' lakabıyla tanınan Onur Akay' Tarkan'ın annesi Neşe Tevetoğlu'nun hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

Tarkan'ın annesi hastaneye kaldırıldı! Hastaneden ayrılmıyor

İkinci kez baba olmaya hazırlanan Tarkan şu sıralar zor günler geçiriyor. Onur Akay; Tarkan’ın annesinin hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

Akay, “Değerli sanatçımız Tarkan Tevetoğlu zor günler geçiriyor. Tarkan'ın annesi Neşe Tevetoğlu hanımefendi sağlık problemleri nedeni özel bir hastaneye kaldırıldı. Üsküdar’da bulunan özel bir hastanede tedavi gören Neşe Hanım'ın, aileye yakın kişilerden kalple ilgili sorunlar yaşadığını öğrendim” ifadelerini kullandı.

5a6d8a43c03c0e1eb85fc762

Tevetoğlu’nun sağlık durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Öte yandan Tarkan’ın, sürekli annesinin yanına hastaneye gittiği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
gercek sanatcı orası burası oynamayan adam gibi adam cokk gecmiş olsun
Geçmiş olsun
kimin yolundan gidiyor bilmiyorum ama harbiden özel hayatı ile değil sanatıyla gündem olmayı başarıyor bu devirde böyle ünlü olupta bu şekilde yaşayan nadir insanlardan birisi bana göre. Geçmiş olsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler