MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Tarkan konseri dünya tarihine geçti! "Dünyanın en kalabalık 5 konserinden biri"

İzmir’in Yunan işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yılında sahne alan Tarkan, dünya tarihinde rekora geçti. Tarkan konseri, en kalabalık ücretsiz konserler listesinde ilk 5'te yer aldı.

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı dün başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'de coşkuyla kutlandı. Yüz binler Kordon’da Tarkan konserini saatlerce bekledi. Megastar Tarkan uzun bir bekleyişin ardından sahneye büyük bir coşkuyla çıktı. Megastar, konserine "Yolla" şarkısıyla başladı.

Tarkan konserini çok konuşulan "Geççek" şarkısıyla bitirdi.

014ee983021ebb7db149d09a30e719b5

DÜNYADA İLK BEŞE GİRDİ

Tarkan’ın Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleşen konsere yaklaşık 2 milyon kişi katıldı. Bu sayıyla birlikte Megastar'ın İzmir konseri, dünya tarihindeki en kalabalık ücretsiz konserlerinde ilk beşe yerleşmiş oldu.

Ekran görüntüsü 2022-09-10 143337

TARKAN: TARİHE GEÇMİŞİZ

Megastar Tarkan, konser ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Güzel İzmiiiir, canım İzmiiiiir. Dün gece ne oldu öyle? Ne yaptık biz öyle? Dünyanın en kalabalık konserlerinden biri olarak ilk 5'e girip tarihe geçmişiz. Vay be. Çoook teşekkür ederim o içten, o candan sevginize ve ilginize canlarımmm. Enerjiniz müthişti. Hiç unutmayacağım bu konseri. Sizi seviyorum" ifadelerini kullandı.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler