SPOR

Tenis maçına sevişme sesleri damga vurdu!

Florida'da düzenlenen Saratosa Open ATP Challenger Tour'da Frances Tiafoe ile Mitchell Krueger arasında oynanan maça sevişen bir çiftin çıkardığı sesler damgasını vurdu. İki Amerikalı raketin karşılaştığı ilk tur maçı inleme sesleri nedeniyle defalarca durdu. O anlar böyle görüntülendi.

Tiafoe ikinci sette servise hazırlanırken birden durarak tribünde sesin geldiği noktayı bulmaya çalıştı. Gittikçe şiddeti artan ses her iki oyuncuyu da rahatsız etmeye başladı.

Tiafoe hakemin yanına giderek durumu anlattı rahatsız olduklarını bildirdi. Önce sesin bir telefonda izlenen yetişkin videosundan geldiği sanıldı.

Maç devam ederken anlatıcı, "Hala inlemeleri duyuyorum. Halen devam ediyor. Neler oluyor?" dedi.

Gürültü iyice artmaya başlayınca oyun yeniden durdu. Tiafoe bağırarak "O kadar da iyi olamaz" deyince seyirciler kahkahalara boğuldu. Oyuncuların konsantrasyonu ise tamamen bozuldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ulan koptum ya :D
Leylekler birşey getirecek galiba???
Civardaki komşu evlerden birinde, şakacı bir daire sakini porno film videosunu çalıştırıp ve cihazın sesini de sonuna kadar açıp sessiz izlenmesi gereken tenis maçını sabote etmiştir, hepsi bu. Hadi dağılın bakiim, bi şey yok!
Diğer Haberler