SPOR

CANLI

TFF Başkanı Özdemir açıkladı! Maçlar seyircili mi?

TFF Başkanı Nihat Özdemir, maçlara seyirci alınması için başvuru yaptıklarını açıkladı.

TFF Başkanı Özdemir açıkladı! Maçlar seyircili mi?

TFF Başkanı Nihat Özdemir, locaların ardından tribünlere de seyirci alınması için Spor Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'na gerekli başvuruların yapıldığını ve bu bu başvuraların sonuçlarını salı ya da çarşamba günü öğreneceklerini açıkladı.

Tribünlere seyirci alınmasını istediklerini ifade eden Özdemir, "Sadece Süper Lig değil, 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig kulüpleri de dahli olmak üzere hepsi seyirci kapasitesinin belli oranda kullanılmasını istemektedir. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu'ndan bir ışık alabilirsek seyirci kapasitesini arttıracağız" dedi.

SALI YA DA ÇARŞAMBA GÜNÜ BELLİ OLACAK

Salı ya da çarşamba günü başvurularının sonucunu öğreneceklerinin altını çizen Özdemir, "Futbol taraftarlarla güzel; kulüplerimizin de talepleri var ve biz de gereken dilekçeleri hazırlayarak hem Sağlık Bakanlığımıza hem de Gençlik ve Spor Bakanlığımıza başvurularımızı yaptık. Biz de kendi görüşümüzü de ekledik, inşallah salı ya da çarşamba günü tribünlerdeki seyirci oranı ile ilgili bir netice elde edeceğimizi düşünüyorum" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Nihat Özdemir hangi tedbiri al sında seyircili maç oynatacak sın.Pandemi tam gaz gidiyor. Sende hiç utanma sıkılma ve vicdan yokmu kardeşim.Sizler kalbur üstü takımı locada hem tıkınıp hemde maç izleyeceksi nız.Aşağıdakiler birbirlerine bu laştıracaklar sizin umrundamı
fetöculer de utanma,arlanma , hasiyet , onur olsaydi ülke bu hale gelebilirmiydi .
klüpler batmak üzere digitürk de para koklatmiyor yarı yarıya seyirci alınsın artık
@hakkiahmet allah akıl fikir versin sana!! cahilsiniz kardeşim cahil!!! allah kimseyi cahil bırakmasın. kulüpler batarsa batsın. bu borçları yapmadan önce düşünselerdi. hiçbir şey insan sağlığından önemli değil. senin çoluğun çocuğun diyelim maça gitti allah korusun virüsü kaptı geldi!!! ailedeki herkese de bulaştırdı!! (yine söylüyorum allah korusun) ne yapacaksın o zaman yine böyle rahat konuşabilecek misin aptal olmayın kardeşim. biraz etrafınızla ya da bu hastalığa yakalananlarla empati kurun. 1 -2 sene gitmeyiverin maçlara.
sadece futbol değil nihat efendi sporun her dalı seyirciyle güzel!! ama birileri gibi !!!! sizin cebinize 3-5 TL girecek diye insan hayatıyla oynamaya hakkınız yok. siz localarınızdan izleyin , hayat size güzel. böyle bir ortam da vaka sayılarının tavan yaptığı bir dünya da maçları değil seyircili oynatmak, seyircinin adını dahi anmak CİNAYETTİR, CAHİLLİKTİR GERİ ZEKALILIKTIR VS VS.. ALLAH SİZE AKIL FİKİR VERSİN. HEPİNİZİ ESEFLE VE ŞİDDETLE KINIYORUM. insan bunu söylemeye bile utanır. aslında dünyadaki tüm spor federasyonlarına sporcuların sağlığını korumadığı için yazıklar olsun
Takım
O
Av
P
Geri Dön