SPOR

CANLI

TFF Tahkim Kurulu, Selçuk Şahin ve Mauricio Lemos'un cezalarını onadı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu'nun, Fenerbahçe Futbol A Takımı İdari Koordinatörü Selçuk Şahin ile sarı-lacivertli futbolcu Mauricio Lemos'a verilen cezaların onandığı açıklandı.

TFF Tahkim Kurulu, Selçuk Şahin ve Mauricio Lemos'un cezalarını onadı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Futbol A Takımı İdari Koordinatörü Selçuk Şahin ile sarı-lacivertli futbolcu Mauricio Lemos'a verilen cezaları onadı.

TFF'den yapılan açıklamada, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından, Galatasaray ile oynanan derbi maçta hakem soyunma odası koridorlarında müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle Selçuk Şahin'e verilen 3 ay hak mahrumiyeti ile 24 bin lira para cezasının oy çokluğu ile onandığı belirtildi.

Sarı-lacivertli futbolcu Mauricio Lemos'a rakip takım oyuncusuna yönelik ciddi faulü sebebiyle verilen 2 maç men cezasına yapılan itirazın da oy birliğiyle reddedildiği aktarıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
GS OLSA HEMEN 1 MAÇA CEZA İNERDİ . BU KARARLARI ALANLARI , HAKEMLERİ ATAYANI ,BAZI HAKEMLERİ TFF DEN ATMADIKTAN SONRA 6S LEHİNE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEKLER.
pozisyonu arka kameradan gözünün önüne getir bi el vicdan el vicdan!!!
burada lemosa verilen karar dogru. GS nin burada bir isguzarligi yok. ancak ofsayt penaltı ve fener maçından sonraki iftiralarınin görüntüleri ortaya çıkınca o algici yuzsuzler kayboldu
tahkimde fb lehine fetö yapılanması gibi hukuk düzeni kurmuşlar
verilen ödülü diyecektin herhal
@snapdragon_2020 allah sana ve ailenede böyle ödüller versin amin :)
Takım
O
Av
P
Geri Dön