SPOR

Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür ameliyat edildi

Trabzonspor'un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür, Almanya'da menisküs ameliyatı edildi.

Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür ameliyat edildi

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, "AEK maçında sol dizine aldığı darbe sonucu sakatlanan Abdülkadir Ömür, bugün Almanya'da sol diz menisküsünden başarılı bir operasyon geçirmiştir. Yaklaşık 2 saat süren ameliyat sonrasında operasyonu gerçekleştiren doktorların verdiği bilgiye göre uygulanan ameliyat tekniği gereği oyuncumuz 4 ila 6 ay sahalardan uzak kalacaktır" ifadelerini kullandı.

Abdülkadir Ömür'ün tedavisinin bir süre Almanya'da devam edeceğini aktaran Güven, ilerleyen süreçte 20 yaşındaki futbolcunun tedavisine Trabzon'da devam edileceğini kaydetti.

Kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun da ameliyatın ardından Abdülkadir Ömür'ü Almanya'da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiği belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Geçmiş olsun.Başkana bravo
29 Ağustosta oynanan maçta sakatlanmıştı. Kulüp doktoru zamanında tespit edemeyince 2 hafta kaybetti çocuk ameliyat için. Belki o zaman tespit edilse daha ucuz yırtacaktı kim bilir. Biz bu çocuklar Avrupa liginde oynasın kendilerini göstersin derken para edecek ömür ile ekuban malesef sakatlandı. Ömür muhtemelen hiçbir avrupa maçında forma giyemeyecek. Ekuban belki 3 tanesinde oynar. Kadro dar ve grupta dişli. Muhtemelen bu sakatlıklar devam edecek dinlenemeyeceği için oyuncular. şom ağızlı diyeceksiniz bana ancak gidişat maalesef onu gösteriyor. sosa, novak, pareira, nwakaeme dinlenemiyor
geçmiş olsun.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler