SPOR

TT Arena'da Sarı-Lacivert kriz!

Galatasaray'ın Astana maçı öncesi bir içecek firmasının Sarı-lacivert renk bayraklarla tanıtım yapması Galatasaray taraftarından büyük tepki gördü.

TT Arena'da Sarı-Lacivert kriz!

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Mustafa Denizli, Astana karşısında stoper Chedjou'yu ön liberoda oynatarak büyük bir sürprize imza attı. Denizli, bu bölgede görev yapan Rodriguez ve Bilal'in yerine Kamerunlu stoperi tercih etti. Tecrübeli hoca, sol bekte Olcan'ı görevlendirirken, Emre Çolak'ı maç kadrosuna almadı.

SELÇUK 39 DERECE ATEŞLE

4 gündür ağır bir grip geçiren Selçuk İnan, Astana maçında sahaya 39 derece ateşle çıktı. İnan ayak tarak kemiğindeki ödem ve şişliğe, Hakan Balta da kaburgasındaki ezilmeye rağmen 11'de forma giydi.

[Maçtan kareler-![Galatasaray-Astana maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2125271/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-astana-macindan-kareler-155363-myspor)

SARI-LACİVERT REKLAM KRİZİ

TT Arena'ya giden ve "Aslanlı yol" olarak adlandırılan bölgenin etrafında bir içecek firmasının Sarı-lacivert renk bayraklarla tanıtım yapması Galatasaray taraftarından büyük tepki gördü.

İnter'e transfer olan Melo, Astana maçı öncesi Twitter'dan "En büyük Galatasaray" yazdı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler