SPOR

Tümer Metin: Galatasaray'a gol atıp gerçek Fenerbahçeli olmak istemedim

Fenerbahçe'ye transfer olduğu döneme ait itiraflarda bulunan efsane futbolcu Tümer Metin, herkesi şaşırtacak açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'de oynarken Galatasaray'a gol atıp efsane olmak istemediğini belirten Tümer Metin, Fenerbahçeli taraftarlar tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Tümer Metin: Galatasaray'a gol atıp gerçek Fenerbahçeli olmak istemedim

2006 yılında Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye transfer olup gündemi sarsan efsane futbolcu Tümer Metin, NTV'ye gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu.

"TUTTUĞUN TAKIM DEĞİŞMEZ"

Beşiktaş formasıyla Fenerbahçe'ye gol atmak mı, Fenerbahçe formasıyla Galatasaray'a gol atmak mı? sorusuna "Beşiktaş formasıyla Fenerbahçe'ye gol atmak tabii ki. Tuttuğun takım değişmez. Fenerbahçe'de oynarken de herkes hangi takımı tuttuğumu bilirdi." cevabı veren Tümer Metin sosyal medyada gündem oldu.

"GERÇEK FENERBAHÇELİ OLMAK İSTEMEDİM"

Tümer Metin,”Beşiktaş forması ile Fenerbahçe’ye gol atmak özel bir duygudur. Fenerbahçe’de oynarken Galatasaray’a gol atıp gerçek Fenerbahçeli olmak istemedim. Herkes benim tuttuğum takımı biliyor.” açıklamasını yaptı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 82 yorum
Ozaman benim izlemeye geldiğim bilet paramdan feneriumdan yaptığım alışverişten sana tek kuruş heldiyse haram zıkkım olsun. Çoluğunu çocuğunuda karıştırcam ama onların bi suçu yok senin iş ahlakın belli buda sana yeter.
@diamond2407 ozaman sen en iyi fenerlisinn!!! Galatasaraylı bakışıyla tabiikki!!!! keh keheh kheh
abartmayın bence.Gökhan Gönül de Beşiktaş a gitti, herkes fenerli olduğunu bilmiyo muydu??
o degil de düzenbaz ersin düzen 500 bin tl aylik aliyormus. ona da haram zıkkım olsun mu ? bence olsun hatta inim inim inlesin.
@diamond2407 Allah ıslah etsin Seni:))Kocaman bir, Ergenliğe yeni adım atmış-sivilceleri yeni patlamış,ezik Ergen düşünceleri bunlar:)))Sinirden titremeden olgunlaş biraz,Olgunlaş ki;Tuttuğun takımın başarısı veya başarısızlığı Rakip ve mevzu bahis takım Galatasaray ile orantılı değil:))) Bu yorumunla Tüm Beşiktaşlılar ve Ben bir Galatasaraylı olarak sana KaDeVe fişsiz Gülüyorum
@okudero aptalca bir acıklama..yalan..reklammmmm
@okudero Ahhhhahhhahhhahhhahhhahhhaaaaaaaaaaa Pfssha Galatasaray 'ın 4 yıldız(5'e Şafak...)+Türkiye ve bilimum Kupa Canavarı+ UEFA ve Süper Kupası patentli bir takımın başka ne bakışı olur bu Burnuna Verdimin Dilencileri sözde en büyük Türkiye'deki rakibimizden:)))
@esaygin_1966 @esaygin_1966 bu mla bir takımın başarı yada başarısızlığıyla alakalı olmadığını anlatsın ben iş ahlakıyla ilgili söylüyorum o bana başarıdan bahsediyo bide bana bunu anltmaya çalışan gs. Vatan hainlerinin olduğu bi takım tescilli bu arada ( hakan arif malum )
@diamond2407 ne sacmaliyorsun teneke bir de 66 dogumlusun zekan gelismemis kamil seni istersen 500 tane kupa al size koyduk koyacagiz turkiyenin en buyugu fenerbahcedir
Adam haklı.
hepinizin bi ederi ar tümercim edebiyata gerek yok generin çekmecesi yüzlerce koyu bjkli galiyim diyen adamların satın alma fişi ile dolu
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler