SPOR

Türkiye - Estonya maçı biletleri satışta..!

11 Eylül'de Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanacak Türkiye-Estonya karşılaşmasının bilet satışı devam ediyor.

Türkiye - Estonya maçı biletleri satışta..!

11 Eylül'de Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanacak Türkiye-Estonya karşılaşmasının bilet satışı devam ediyor. Bilet satışı TFF.org'un yanı sıra Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda açılan gişeden de yapılıyor.

[

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

* MYNET SPOR'U TWITTER'DAN TAKİP EDİN](https://twitter.com/mynetspor)

Futbolseverler statta yer alan gişeden kişi başı en fazla 4 adet olarak Estonya maçı biletlerini alabilecekler. Stadyum gişelerindeki satışlar 09.30-17.30 saatleri arasında yapılıyor. Gişe maç günü ise 21:45'e kadar açık olacak.

Bilet fiyatlarının 3. Kategori 20, 2. Kategori 30 ve 1. Kategori 50 TL olarak belirlendiği karşılaşmanın gişe satışlarından da hizmet veya işlem bedeli alınmıyor. Ayrıca gişeden yapılan bilet satışlarında ödeme yöntemi olarak sadece nakit para kullanılabiliyor.

Biletleri online olarak satın almak için https://www.tff.org/modules/tff/BiletSatis/BSFB.aspx sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TFF.org'da satışlar 7 Eylül'e kadar sürecek
Estonya maçı biletlerini TFF.org'dan almak isteyen futbolseverler için son alım tarihleri de belli oldu. Sürat Kargo ile ücretsiz olarak yapılan kargolamanın futbolseverlere zamanında ulaşmasının sağlanması için İstanbul dışına internet üzerinden bilet satışı 7 Eylül Cuma akşamı, İstanbul içine bilet satışı ise 8 Eylül Cumartesi akşamı mesai saati bitiminde (17.30) sonlandırılacak. Bu tarihlerden itibaren biletlere sadece Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda kurulacak gişeden ulaşılabilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu tarihinde bir ilki gerçekleştirdiği, ilk kez tüm bilet operasyonu üstlendiği bu karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle;

1. Kategori : 50 TL
2. Kategori : 30 TL
3. Kategori : 20 TL

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Aşk abdullah avcı için 14 harflidir: Fehmi mert günok
niye en az 20 lira estonyayla yapılıyor maç hollandayla felan değil,,ne kadar az olursa o kadar çok taraftar gelir mesela en ucuzu 10-15 olsun
UCUZMUŞ BİLETLER
ucuz mu? bir asgari ücretli işciye göre pahalı.2 tane 20tl lik bilet alsa 2 gün çalışması lazım onun için haberin var mı?
milli maçlar hep böyle ki
Diğer Haberler