SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

TÜRKİYE KUPASI KURA ÇEKİMİ sonuçları açıklandı! İşte Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi eşleşmeleri

Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi yapıldı ve sonuçlar belli oldu. Heyecanla beklenilen Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi bugün düzenlendi. Yapılan kuranın ardından çeyrek final ve yarı final müsabakaları oynanacak. Çeyrek final müsabakaları 28 Şubat, 1 ve 2 Mart'ta gerçekleştirilecek. İşte Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ve yarı final eşleşmeleri

TÜRKİYE KUPASI KURA ÇEKİMİ sonuçları açıklandı! İşte Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi eşleşmeleri

Türkiye Kupası kura çekimi yapıldı. Ziraat Türkiye Kupası’nda çeyrek ve yarı final kuraları çekildi. Yoğun ilgi gören kupada çeyrek finale Demir Grup Sivasspor, Fenerbahçe, Medipol Başakşehir, Trabzonspor, Galatasaray, Gaziantep FK, MKE Ankaragücü ve Yukatel Kayserispor yükselmişti. Trabzonspor çeyrek finalde MKE Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek. Medipol Başakşehir ise Galatasaray çeyrek finalde mücadele edecek.
sonnn

ÇEYREK FİNAL SONUÇLARI VE YARI FİNAL SONUÇLARI BELLİ OLDU

Çeyrek finalde Fenerbahçe'nin rakibi Yukatel Kayserispor oldu. Fenerbahçe eşleşmede ev sahibi oldu. Çeyrek finalde Demirgrup Sivasspor'un rakibi Gaziantep FK oldu.
s

Trabzonspor çeyrek finalde MKE Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek. Ev sahibi MKE Ankaragücü ev sahibi olacak.
Medipol Başakşehir ve Galatasaray çeyrek finalde mücadele edecek.
türkiye-kupası

SERİBAŞI OLAN TAKIMLAR

Kura çekiminde seribaşı olan takımlar Demir Grup Sivasspor, Fenerbahçe, Medipol Başakşehir ve Trabzonspor.
türkiye-kupası

SEİRBAŞI OLMAYAN TAKIMLAR

Seribaşı olmayan takımlar ise Galatasaray, Gaziantep FK, MKE Ankaragücü, Yukatel Kayserispor.
Kupada çeyrek finale Demir Grup Sivasspor, Fenerbahçe, Medipol Başakşehir, Trabzonspor, Galatasaray, Gaziantep FK, MKE Ankaragücü ve Yukatel Kayserispor yükselmişti.
Tek maç eleme usulüne göre oynanacak olan çeyrek final müsabakaları sonucu tur atlayan takımlar, çift maç eleme usulüne göre yapılacak yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler