SPOR

CANLI

Tyler Boyd: Beşiktaş için de önemliydi

Beşiktaş'tan Sivasspor'a kiralık olarak gelen Tyler Boyd, Galatasaray ile oynadıkları maç hakkında konuştu.

Tyler Boyd: Beşiktaş için de önemliydi

Beşiktaş'tan Sivasspor'a kiralık olarak gelen ve Galatasaray'a bir de gol atan Tyler Boyd maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş için de çok önemli bir maç olduğunu ifade eden Tyler Boyd: "Bugün çok önemli bir maçtı. Beşiktaş için de çok önemliydi. Sivas'a puan kazandırdık. Zor bir maçtı. Rakibimiz çok zorlu, Saha şartları da zorlu. Sahadan ötürü daha çabuk yoruluyorsunuz, kaslarınız yoruluyor. Takım olarak çok iyiydik. Savaştık, mücadele ettik, 1 puan aldık" dedi.

FAJR: ÇOK İYİ MÜCADELE ETTİK

Sivassporlu Fayçal Fajr ise, "Bu çok zor bir maçtı. Büyük bir kulübe karşı oynadık. Takım olarak baştan sona mücadele ettik. İşimizi iyi yaptık. Sadece ilk 11 değil, yedeklerle beraber çok iyi mücadele ettik. Bu puanı sonuna kadar hak ettik" dedi.

Sivasspor kalecisi Ali Şaşal'ı da değerlendiren Fajr, "Ali Şaşal'ı ayrı bir yere koymak lazım. Son dakikalarda çok iyiydi, birkaç defa orada topu engelledi. Hakan ve Uğur da vücuduyla topu engellediler. Biz takım olarak buradan puan aldık." şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
mekanın yeni ve ebedi sahibi geldi dağılın renklbalonlar:)))
içeride misin evlad ;))
O cümle gs de oynadığında kullanılması lazım değil mi? Bakıldığında hala dışarda ????
Ekmeğini yediği kulübe ihanet ediyor. Beşiktaş maçında dikkatli izleyeceğiz.
@ozkaya_tarik_1980 niye ihanet ediyormuş siz gs maçında oynamayan adem büyük semih ve umut buluta dikkat edin bakın sizin maçlarda nasıl oyunyolar herkesı kendınızlemı karıstırdınız
Takım
O
Av
P
Geri Dön