SPOR

Büyük şok! UEFA Avrupa'dan men etti

UEFA ile yaptığı Finansal Fair Play anlaşmasını ihlal eden AC Milan, 2019-2020 sezonu için UEFA Avrupa Ligi'nden men edildi. AC Milan'ın yerine İtalya'yı UEFA Avrupa Ligi'nde Torino temsil edecek.

Büyük şok! UEFA Avrupa'dan men etti

İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Milan, Finansal Fair Play (FFP) yükümlülüklerini yerine getiremediği gerekçesiyle gelecek sezon Avrupa arenasından men edildi.

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nce (CAS) yapılan açıklamada, UEFA tarafından yürütülen 2015-16-17 ile 2016-17-18 sezonları arasındaki iki ayrı inceleme döneminde Milan'ın FFP kurallarını ihlal ettiğinin tespit edildiği belirtildi.

MILAN'IN INTER'E ATTIĞI EN GÜZEL 5 GOL

CAS'ın gözetiminde UEFA ve Milan arasında yapılan anlaşmanın ardından İtalya temsilcisinin gelecek sezon UEFA Avrupa Ligi'nden men edilmesine karar verildi.

UEFA Avrupa Ligi'ne 2019-20 sezonunda Milan'ın yerine Torino'nun dahil edilmesi bekleniyor.

AW741098_01

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
6s milanı örnek göstererek menden kurtulmuştu eee nolcak şimdi
İtalyan kulübü ne beklenirdi ki zaten bu adamların HAYATLARI ŞİKE üzerine kurulu... şampiyonluk veya buna benzer hepsi TAMAMEN YALAN... ŞİKE ARIYORSANIZ AVRUPA KLUBLERİNİN GÖĞÜS REKLAMLARİNA BAKİN...yani anlayacaginiz artık göze hoş gelen futbol yok TAMAMEN BAHİ UZERİNE KURULU ...
ADAMLAR KENDİLERİ DİLEKÇE VERDİLER MEN EDİLMEK İÇİN BU ŞİMDİ HABER Mİ YANİ BOŞ MUHABBETTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL.
@emrekeskin1985 aynen,seneye samp.ligine katilabilmek adina bu yil uefa liginden men edin bizi dediler,bunlar da haberci iste,ulkemizde hangi kurum ciddi calisiyo ki medya calissin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler