SPOR

UltrAslan o muhabire ateş püskürdü

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan derbi maç sonrası polemikler devam ediyor.

UltrAslan o muhabire ateş püskürdü

Derbi maç sonrası Lig Tv muhabirinin hareketleri G.Saraylılar'ı ayaklandırdı..

İşte ultrAslan'dan Lig Tv muhabiri için sert bildiri...

"22 Nisan Pazar günü oynadığımız Fenerbahçe maçı sonrasında stadımızın koridorlarında Fenerbahçeli futbolcu ve idarecelilerle sarmaş dolaş çılgınlar gibi galibiyeti kutlayan yayıncı kuruluş Lig Tv'nin Fenerbahçe muhabiri Loran Vayloyan'ın Ali Sami Yen SK TT Arena sınırları içerisinde ve Galatasaray adının olduğu her yerde muhabirlik mesleği sona ermiştir!

Görevinin gerektirdiklerini ve haddini aşan Loran Vayloyan, kurumsal bir kimliği olmasından dolayı hiç bir açıklaması olmayan bu hareketi, bağlı olduğu yayıncı kuruluş Lig TV'nin bu ve bunun gibi olacak bütün eylemlere göz yumarak destek vermesi Galatasaray taraftarının sabrını sınamasından başka bir şey değildir!

Ve herkes bilmelidir ki;

Bundan sonra Galatasaray Armasının olduğu her yerde, her zaman olduğu gibi, Galatasaray'ın hakları ebediyete kadar tarafımızdan savunulacaktır...

Oğuz Altay

ultrAslan Başkanı

Hasan Şaş da tepki göstermişti

Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş, Fenerbahçe'nin galibiyetine sevinen bir TV çalışanına, "Ayıp olmuyor mu" diyerek tepki göstererek TV çalışanının stattan çıkarılmasını istediği iddia edilmişti..

45605rct.jpg

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler