MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ünlü sunucu Dilara Gönder ekranlara dönüyor! İşte yeni kanalı

Ünlü sunucu Dilara Gönder, ekranlara dönüyor. Uzun zamandır ekranlardan uzak olan sunucu Dilara Gönder, bu defa bir yarışma programı sunmaya hazırlanıyor.

Uzun yıllar NTV Spor ve NTV'de sunuculuk yapan Dilara Gönder, haber yarışma programı ile ekranlara donüyor.

Hafta sonu cumartesi ve pazar günleri akşam saatlerinde yayınlanacak olan program, Haziran ayında Haber Global'de izleyiciyle buluşacak.

dilara

DİLARA GÖNDER KİMDİR?

Sunucu Dilara Gönder, 17 Haziran 1983 tarihinde dünyaya geldi. İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nden ve ardından Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Aydın Doğan Vakfı'nın düzenlemiş olduğu 2007 yılındaki 19. Genç İletişimciler Yarışması'na okul radyosunda yayımlanan "DinleBul" adındaki programla katıldı. Programı radyo dalında birinci seçildi. Fenerbahçe TV'de "MusicBox" isimli programla sunuculuk hayatına başladı. 2007 yılına kadar bu kanalda çalıştı. 2007'de Lig TV'ye transfer oldu ve 2,5 yıl çalıştı. Ardından TRT'de Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve önemli röportajlar yaptı.

dilara-gonder-den-curatkar-sozler-cok-disiyim--3148161

Dilara Gönder, 2010 yılında NTV Spor'a transfer oldu. Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.2014 yılında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan 'Ne Diyosun' adlı dizide rol aldı, bu aynı zamanda Gönder'in ilk oyunculuk deneyimidir. En son Star TV'de yayınlanan Sil Baştan dizisinde Gizem Dereli karakterine hayat verdi. Bu dizi ardından TRT 1 ekranlarında yer alan Baba candır dizisinde oynadı. 2017 yapımı Box'un Yıldızları programında sunuculuk yaptı.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler