MAGAZİN

Ünlü YouTuber Enes Batur lüks arabasıyla dikkat çekti

Ünlü YouTuber Enes Batur lüks arabasıyla dikkat çekti

Youtube videolarıyla adını geniş kitlelere duyuran ve sinema filmi de çeken YouTuber Enes Batur, yeni bir aşka yelken açtı. Batur, sevgilisi Ecenaz Üçer ile birlikte ilk kez görüntülenirken lüks aracı da dikkatlerden kaçmadı.

YouTube’da yayınladığı videolarla ünlenen Enes Batur, oyuncu Damla Aslanalp’ten ayrıldıktan sonra Ecenaz Üçer’le yeni bir aşka yelken açtı.

2779221_0b429375ddc327ab8c1f6f5e4f41e5b4_640x640

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Batur ile yeni sevgilisi Ecenaz Üçer, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

2779221_6007964a86aebc5f3c07f33352653647_640x640

Çift, alışverişlerini tamamladıktan sonra araçlarına binerek evlerinin yolunu tuttu.

2779221_a524185b58039190677e4d6c610a0be6_640x640

1.5 MİLYON TL DEĞERİNDE!

Enes Batur'un 1.5 milyon TL değerindeki lüks otomobili dikkat çekti.

ENES BATUR KİMDİR?

Antalyalı olan Enes Batur, 9 Nisan 1998 tarihinde dünyaya geldi. Soyadı Sungurtekin olan Enes Batur, Youtube'da bilgisayar ve konsol oyunları hakkındaki inceleme videoları ile üne kavuştu. Başrollerini Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy ile paylaştığı ilk filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, 19 Ocak 2018’de vizyona girdi. Filminde kendi gibi Youtuber olan sevgilisi Başak Karahan da yer aldı ancak ikili 2018'in yaz aylarında ayrılık kararı aldı. Enes Batur, Antalya Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitimini sürdürüyor. Yaşamını Antalya'da sürdüren Enes Batur, “İstanbul'a taşınacak mısın?” sorusuna şu yanıtı vermişti: Sanmıyorum. İnternete girdiğin zaman her yer büyük şehir gibi… Artık şehirde olman gerekmiyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 94 yorum
Cehaletin Kol Gezdiği Ülkelerin Genel Durumu Bu. Eğitimli İnsanlar Sefalet İçinde Boş Adamlar Milyonlarca Lira İle Oynuyorlar.
yeni dünya düzeninde akıl beden işinden milyonlarca kat para kazandırıyor. Bir örneği de bu. Bu elemanı sadece haberlerde görüyorum ne takip etmişliğim var ne de hakkında başka bir bilgim. Ancak gel gör ki hitap edeceği kesimin potansiyelini çok önceden görmüş ve başlamış bir işe. Fazlasıyla da tutturmuş görünen. Burda elemanı suçlamanız aşağılamanız rahat kazandığı paraya duyduğunuz haset kadar yersiz. Sonuçta kanunsuz hiçbir iş yapmıyor. Şu olumsuz yorum yapan herkesin o şekilde bir kazanç etme sevdalısı olduğuna o kadar eminim ki..
@aaaltin Sen bir iki videosunu izle ondan sonra akıl beden işinden sonra gelir filan diye konuş, ne alakası varsa. Senin bu hesaba göre memlekette 2 üniversite bitirmiş adam geri zekalı olduğundan iş bulamıyor öyle mi? Aslında senin bu yorumun bu tiplerin neden bu kadar popüler olduğunu gösteriyor fazla söze gerek yok..
@yakupkacmaz İşin en trajedik tarafı, cehalet kelimesinin bağlantılı olduğu kişinin de üniversite ile alakalı bir kimse olması. Demek ki durum, bizlerin sandığından daha derin ve vahim bir boyutta. Öğretmen, yazar gibi münevver katmanın belli başlı isimlerinin dahi ekseriyeti bir yozlaşma içinde iken, normal bireylerin halleri gayet normal görünüyor. İlaveten, sorgulamaya tamamen kapalı olan, geleneksel zümreler içinde birtakım problemleri çözüme kavuşturmak da mümkün görünmüyor. Bir sorun, geniş bir diyalog ve istişare ile çözüme kavuşmaya elverişli iken, mesleki kaygılar ile kibir yapan çok.
bunun kazandigi bir sey degil siyasilerin kazandigi parayi bilsen aglarsin
haber olan kişiye bak çok gerek li
Türkiye gereksiz insanlarla dolu bu sadece onlardan biri
serseri
Geri Dön