EĞİTİM

Uzman öğretmenlik sınavı soru ve cevapları pdf indir! MEB Uzman öğretmenlik sınavı soru ve cevap anahtarı

Uzman öğretmenlik sınav soruları ve cevapları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. Öğretmenlik Kariyer Basamakları sınavı olarak da bilinen sınavın soru kitapçığı ve cevap anahtarı; saat 12:30'dan kısa bir süre sonra yayımlandı. İşte Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklama ve Uzman Öğretmenlik Sınavı soru ve cevap anahtarı...

Uzman öğretmenlik sınavı soru ve cevapları pdf indir! MEB Uzman öğretmenlik sınavı soru ve cevap anahtarı

Uzman öğretmenlik sınavı bugün gerçekleştirildi. MEB'den yapılan açıklamaya göre sınav saat 12.30'da sona erdi. Uzman öğretmenlik sınav soruları ve cevapları yayımlandı. İşte Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklama ve Uzman Öğretmenlik Sınavı soru ve cevap anahtarı...

MEB'DEN 'UZMAN ÖĞRETMENLİK SINAVI SORU VE CEVAP ANAHTARI' AÇIKLAMASI

Uzman öğretmenlik sınavı bugün saat 10.00'da yapıldı. Sınavda adaylara 100 soru yöneltildi.

12.30'da sona eren Uzman öğretmenlik sınavının ardından soru ve cevap anahtarı Milli Eğitim Bakanlığı'nın internet sitesinde paylaşıldı.

a1

UZMAN ÖĞRETMENLİK SINAV SORULARI VE CEVAP ANAHTARI

UZMAN ÖĞRETMENLİK SINAV SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞÖĞRETMENLİK SINAV SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

UZMAN ÖĞRETMENLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Uzman öğretmenlik sınavı olarak da bilinen Öğretmenlik Kariyer Basamakları yazılı sınavları uzman öğretmen ve başöğretmen unvanları için ayrı ayrı gerçekleştirildi.

Uzman ve başöğretmenlik eğitim programı sonu yazılı sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre; 12 Aralık 2022 tarihinde belli olacak.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler