SPOR

Valbuena yaptığı açıklamalar nedeniyle Sivas maçında süre alamadı iddiası

Sivasspor deplasmanında hiç süre bulamayan Mathieu Valbuena'nın, Aykut Kocaman tarafından cezalandırıldığı iddia edildi. Valbuena'nın süre alamamasının sebebinin, geçtiğimiz günlerde ülke basınına yaptığı açıklamalar olduğu öğrenildi.

Valbuena yaptığı açıklamalar nedeniyle Sivas maçında süre alamadı iddiası

Valbuena’nın Sivas deplasmanında yedek soyunması ve Kocaman tarafından hiç süre verilmemesi “ceza” olarak yorumlandı.

Kulübe yakın kaynaklar, hafta için ülkesi Fransa’nın önemli yayın organlarından France Football’a konuşarak Kocaman’ın kararlarını eleştiren tecrübeli oyuncunun cezalandırıldığı görüşünde.

Valbuena verdiği demeçte, “Ne kadar iyi oynarsam oynayayım yine yedek kalacağımı biliyorum” sözleriyle hocasına yüklenmişti.

(Güneş)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
YAZIK ETTİNİZ ADAMA BE... SEYRETMESİ BİLE ZEVK BU ADAMI...
MaLbuena
Bu adamı neden harcıyorsun Aykütük denilen defansif zat ? Ofans futbolun bir parçası değil mi ? Neden ısrarlar her maçının 0-1 1-0 2-1 bitmesini istiyorsun ? Neden seninle Kayseri maçının devamını yapmıyoruz 0-5 5-1 4-0 4-1 1-4 2-6 2-7 7-1 olsun da olsun !!!
@giuseppe07 Yetenek düşmanı aykut bir yıldız daha kaydırdı. Aykutun vazgeçilmezleri hasan ali aatıf dirar şener gibi yeteneksizler olur. Isla nın hiçbir işe yaramadığını yeni öğrendi. Takım Fenerbahçe gibi oynamıyor stat bomboş tv de bile Fenerin maçlarını kimse seyr etmiyor. Bu futbolla kaza ile Şampiyon olursa bir fenerli olarak üzülecem
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler