SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ve Nihat'tan son nokta!

Beşiktaş Transfer Komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'yla masaya oturan Nihat Kahveci, 2 senelik alacağından vazgeçerek Siyah-beyazlı kulüpten sezon sonunda ayrılmak istediğini söyledi.

Konyaspor maçında sahada Quaresma'yla, stat dışında da bir gazeteciyle kavga eden Nihat Kahveci, sezon sonu Beşiktaş'tan kesin olarak ayrılıyor.

[**MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN

**](http://www.facebook.com/spormynet)

[**SPOR TOTO SÜPER LİG'DEN SON GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN

**](http://spor.mynet.com/sportv/)

Dünkü idman sonrası transfer komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'yla görüşen tecrübeli golcü, "Alacaklarımdan vazgeçiyorum. Sezon sonu takımdan ayrılacağım" dedi.

Camianın beklentilerini karşılayamadığı için oldukça üzgün olduğunu belirten Nihat, "Daha önce de size ayrılmak istediğimi iletmiştim. Yaşadığım şanssız sakatlıklardan dolayı bir türlü eski formuma ulaşamadım.

**NİHAT KAHVECİ

**

**nihat-player.jpg

**

5 MİLYONDAN VAZGEÇTİ

Bana ödeyeceğiniz parayla kulübe daha faydalı olabilecek transferler yapabilirsiniz. Bugüne kadar hakettiğim paradan da sizin uygun gördüğünüz kadarıyla indirim yapacağım. Kalan 2 senelik sözleşmem gereği almam gereken 5 milyon eurodan ise vazgeçiyorum" ifadelerini kullandı.

Cengiz Zülfikaroğlu da kariyeri başarılarla dolu olan golcü oyuncuya yaptığı bu fedakârlıktan dolayı teşekkür ederken, Nihat Kahveci'ye başarıla diledi.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler