SPOR

Wanda Nara'nın fotoğrafındaki detay takipçilerinden kaçmadı

Fransız ekibi PSG'nin başarılı oyuncusu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın son paylaştığı fotoğraf, estetik yaptırdığı iddialarının konuşulmasına neden oldu. Başarılı menajerin konuya dair açıklama yapmaması, iddiaları kuvvetlendirdi.

Wanda Nara'nın fotoğrafındaki detay takipçilerinden kaçmadı

PSG'nin Arjantinli forveti Mauro Icardi'nin hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara'nın son fotoğraflarındaki ayrıntı, takipçilerinin gözünden kaçmadı.

33 yaşındaki Nara'nın Madrid havalimanındaki fotoğrafını inceleyen takipçileri, başarılı menajerin burnuna estetik yaptırdığını fark etti. Nara fotoğraflarını yoruma kapatsa da, takipçileri sosyal medyada Nara'nın yüzünde farklılık olduğunu ve burnuna estetik yaptırdığını yazdı.

SESSİZ KALMASI İDDİALARI KUVVETLENDİRDİ

wanda-nara-nin-burnuna-estetik-yaptirdigi-iddia-13648665_117_m

Wanda Nara'nın yapılan yorumlar karşısında sessizliğini korurken, açıklama yapmaması estetik iddialarını kuvvetlendirdi.Daha önce burnuna estetik yaptırdığını söyleyen başarılı menajer, "Instagram'da sık sık burnumdan ameliyat olacağıma dair yorumlar okudum. Evet, 19 yaşında hokey oynarken bir problem yaşamıştım. Burnumun içini 3 parçaya bölen bir darbe aldım. İyi nefes alamadığım için ameliyat olmak zorunda kaldım" ifadelerini kullanmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Estetik yaptırdığı yerleri çıkar ortada kadın kalmaz
he he eline düşmüş ????
SENİN GİBİ BEDENİNİ ETİNİ TEHŞİR EDEN KENDİNİ SERGİLİYEN PİSLİKLER SADECE ORTA MALI OLURLAR AMA ASIL KADINLAR KALİTELİ ANNE AİLE ONURLU VE DEĞERLİ KALIRLAR
Emmelik.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler