SPOR

CANLI

Ersun Yanal şampiyonluk gecesinde neden yoktu?

Şampiyonluk yemeğinde bir araya gelen Fenerbahçe'de gözler Ersun Yanal'ı aradı. Ersun Yanal takım yemekteyken nerede olduğunu ve sebebini açıkladı.

Ersun Yanal şampiyonluk gecesinde neden yoktu?

Yanal sözleşme uzatıp uzatmayacağı ile ilgili soruya da yanıt verdi.

[Çılgın eğlence-![Şampiyonluk yemeğinde çılgın eğlence](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2121162/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/sampiyonluk-yemeginde-cilgin-eglence-153514-myspor)

Çaykur Rizespor karşısında aldığı puanla şampiyonluğunu ilan eden Fenerbahçe'de gece yapılan kutlamalara katılmayan Ersun Yanal'ın daha önceden belirlenmiş programı olduğu ve Antalya'ya gittiği ortaya çıktı.
Başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler ve futbolcuların katıldığı şampiyonluk kutlamasında yer almayınca hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan Yanal, Skorer'e konuştu.

Başarılı teknik adam niçin gecede olmadığını şu sözlerle açıkladı:
"Doğaçlama gelişen bir organizasyon olmuş. Planlanmış değildi. Benim de günler öncesinden yaptığım bir planım vardı. Gece Antalya'ya uçtum. Gitmeden önce sayın Başkanım Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu bey de aradılar. Onlara da aynı şeyi söyledim. İstanbul'da kalmış olsam tabii ki futbolcularımla bir arada olup eğlenmek isterdim. Bizim aramızda dargınlık kırgınlık olabilir mi? Bu tip dedikoduları çıkaranlar ayıp ediyor. Biz yakaladığımız başarının tadını çıkarmak isterken yaptıklarına bakın.."

Gelecek sezon Fenerbahçe'yi çalıştırıp çalıştırmayacağına dair sorumuza ise Yanal şu yanıtı verdi:
"Başarının alternatifi olur mu? Başarılı mıyız. Evet. Ben de elbette devam etmek daha büyük başarılar kazanmak istiyorum. Başkanımız ve yöneticilerimiz de sanırım böyle düşünüyor. Kimse merak etmesin bizim aramızda problem olmaz. Son dönemlerde duyguğum bir söz var. Sana da söyleyeyim. Yakışıklı erkek yoktur. Çirkin erkek de yoktur. Başarılı erkek vardır. Sanırım anlaşıldı bu konu..."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler