MAGAZİN

Yedi Numara'nın flörtöz Ayten'ini bir de şimdi görün! Son halini görenlerin ağzı açık kaldı

2000-2003 yılları arasında TRT'de yayınlanan efsane dizi Yedi Numara'da hayat verdiği Ayten karakteri ile hafızalarımıza kazınan Ayça Mutlugil son hali ile adeta yıllara meydan okuyor. Ünlü oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Yedi Numara'nın flörtöz Ayten'ini bir de şimdi görün! Son halini görenlerin ağzı açık kaldı

Bir zamanların çok sevilen dizisi Yedi Numara'da unutulmaz karakterler biri olan Ayten'e hayat veren Ayça Mutlugil'in son hali ağızları açık bıraktı.

Üniversite okumak için farklı şehirden İstanbul'a gelen 7 öğrencinin hayatını anlatan dizide; öğrencilerin arasındaki farklara değiniliyor ve öğrencilerin başından geçen olaylar sıcak bir hikaye ile anlatılıyordu.

yedi numara ayten 2

Dizinin çapkın karakteri Ayten hareketli aşk hayatı, Recep ile kavgaları ile büyük beğeni topluyor ve seyirciyi güldürüyordu.

Ayça Mutlugil  2

Ayça Mutlugil 1

Ünlü oyuncu, babasının mesleği sebebiyle çocukluğunda birçok şehir gezdi. Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği 1991-1996/ İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı 1996-2000 mezunudur.

Ayça Mutlugil 4

Ayça Mutlugil  3

Buradayken Yıldız Kenter, Oya İnci gibi isimler hocasıydı. Arkasından Londra'da oyunculuk üzerine sertifikalar almıştır.

Ayça Mutlugil  6

Ayça Mutlugil  5

Yedi Numara dizisinin Ayten rolüyle tanındı. Aynı zamanda dizinin senaryosu takımında yer aldı.

Ayça Mutlugil  7

Taner Ertürkler ile evli ve Tan adında bir çocuk annesidir.

Ayça Mutlugil  8

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler