SPOR

Yengeye protesto şoku

Fenerbahçe, Bursaspor'a 3-0 yenilerek kupaya veda ederken Selçuk Şahin oyundan çıkarken yuhalandı. Maçı tribünden takip eden Selçuk'un eşi bu duruma çok üzüldü.

Yengeye protesto şoku

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Fenerbahçe’nin Ziraat Türkiye Kupası’nda Bursaspor’a 3-0 mağlup olduğu maçta Selçuk Şahin’in çiçeği burnunda eşi Emel Demiryürek de tribünlerdeydi.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe-Bursaspor maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2122877/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/fenerbahce-bursaspor-macindan-kareler-154665-myspor)

Sahasında Bursaspor’a farklı yenilerek kupaya veda eden ve Galatasaray’la final oynama şansını kaçıran Fenerbahçe’de taraftarlar isyan etti. Aziz Yıldırım’ı ve İsmail Kartal’ı istifaya davet eden taraftarların hışmına sahaya kaptan olarak çıkan Selçuk Şahin de uğradı. Maç içerisinden yaptığı geri paslardan dolayı taraftarların ıslıklarına maaruz kalan Selçuk Şahin, oyundan alınırken bir hayli üzgündü.

YENGE ŞOKA UĞRADI

Maçı takip edenler arasında Fenerbahçe’nin çiçeği burnunda yengesi Selçuk Şahin’in eşi de vardı. Eşinin taraftarlar tarafından yuhalanmasına ve Fenerbahçe’nin 3-0’lık farklı bir skorla kupadan elenmesine bir hayli üzülen Emel Demiryürek, tribünleri kahrolarak terk etti.

Hatırlanacağı gibi Fenerbahçe’nin milli futbolcusu Selçuk Şahin, geçtiğimiz haftalarda hayatını Emel Demiryürek ile birleştirdi.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler