SPOR

Yeni Malatyaspor, Tolunay Kafkas'la anlaşamadı

Teknik Direktör Sergen Yalçın’la yollarını ayırdıktan sonra teknik adam arayışlarını hızlandıran ve Tolunay Kafkas’la irtibat kuran Yeni Malatyaspor, Kafkas’la anlaşmaya varamadı. Malatya temsilcisinin hoca adayları arasında Kemal Özdeş ve Cihat Arslan var.

Yeni Malatyaspor, Tolunay Kafkas'la anlaşamadı

Teknik Direktör Sergen Yalçın’la geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran Yeni Malatyaspor, prensipte anlaşmaya vardığı Tolunay Kafkas’la son anda anlaşmaya varamadı.

Malatya ile sözleşme imzalaması beklenen Kafkas’ın bazı şartlarda Yeni Malatyaspor yönetimiyle anlaşamadığı öğrenilirken, Malatya ekibinde hedef değişti.

Sarı-siyahlıların gündemindeki isimler Kemal Özdeş ve Cihat Arslan. Önümüzdeki günlerde teknik direktör konusunu netleştirecek olan yönetim, gündemdeki hocalarla temasa geçti. Kasımpaşa’dan ayrıldıktan sonra herhangi bir ekiple anlaşmayan Kemal Özdeş’in, Yeni Malatyaspor’a bir adım daha yakın olduğu öğrenildi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Yeni Malatyaspor Erol Bulut'la sağlam temeller atıp çıkış yakalamıştı. Sergen Yalçın, hazır pastayı aldı ve takımın kalitesini hiç düşürmeden, güzel futbolla takımı üst sıralara namzet hale getirdi. Sonrasında neden görevden alındığını kendisi de anlamadı. Bundan sonra, daha yukarıya tırmanamayacağı gibi, düşüşe geçecektir.
Futbol takımında önemli olan teknik direktörler değil yönetimdir.Sergen Malatya'da başarısız olmuştur. Malatyaspor borçsuz bir kulüp olarak hedeflerine uyacak teknik direktörü getirecek ve yine kendine yakışan futbolu oynayacaktır.
cihat arslan takımın başına gelirse,sana güle güle malatya 1 liğde başarılar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler