SPOR

CANLI

Yılmaz Vural dans edip, dansöze para yapıştırdı

Yılmaz Vural, yaz sezonunu eşiyle Alaçatı'da geçiriyor. Renkli kişiliğiyle tanınan teknik direktör, bir arkadaşının doğum gününde hem şarkı söyledi hem de dansözle oynadı. İşte detaylar...

Son olarak Erzurumspor'u çalıştıran teknik direktör Yılmaz Vural, bir arkadaşının doğum gününe katıldı. Renkli kişiliğiyle tanınan Vural, geceye yine damga vurdu.

Teknik adam, Alaçatı'daki organizasyonda, dansözle karşılıklı oynayıp, sonra para taktı. Neşeli halleriyle dikkat çeken Vural, gecede kendisine uzatılan mikrofona da geri çevirmeyip, 'Ağlama Değmez Hayat' şarkısına eşlik etti. Eşiyle beraber katılan Vural, bir kadın arkadaşıyla da dans etti.

Vural, geçtiğimiz aralık ayında koronavirüs nedeniyle yoğun bakımda kalıp, entübe süreci yaşamıştı. (Snob Magazin)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
ÇOK POZİTİF Bİ ADAM EĞER FENERİN BAŞINA GELİRSE FUTBOLCULARA CİDDİ MORAL MOTİVASYON OLUR DEMEDİ DEMEYİN DENEYİN YILMAZ HOCAYI.
Covitten entübe olup sokn saniyelerde kefeni yrtan ve ekranalrda bize NUTUK ATIP DİKKAAAAT amaaan dikkaaat DİYEN yILMAZ vural YİNE TAM KENDİSİNE YAKIŞANI YAPMIŞ. ELE VERİR TALKINI,KENDİ YUTAR SALKIMI. Yazık yazık hoca buysa çocuklar napsın.
bazı insanlar sadece ölüm anında ahireti hatırlar
seni seviyoruz yılmaz hoca:)
Takım
O
Av
P
Geri Dön