SPOR

Yılmaz Vural, Eskişehirspor'a imzayı attı

Yücel İldiz’den boşalan Eskişehirspor teknik direktörlüğü görevine Yılmaz Vural getirildi. Tecrübeli çalıştırıcı bugün Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’ne gelirken, ayağının tozuyla açıklamalarda bulundu.

Yılmaz Vural, Eskişehirspor'a imzayı attı

Kalan 5 haftada 15 puan toplayacaklarını söyleyen Vural, takımının başında ilk antrenmanına çıkacak. Dün Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal’ın kendisini aradığını söyleyen Yılmaz Vural, daha öncesinde herhangi bir görüşmenin yapılmadığını aktardı. Başkan Ünal’ın "Sana ihtiyacımız var’ sözleri üzerine ücret konuşmadan Eskişehir’e geldiğini belirten Vural, ardından takım personeli ile selamlaştı.

Öte yandan sözleşmenin detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Ücret konuşmadan geldim diyorsun sonra kovulunca verileni beğenmeyip biz çingenemiyiz diyorsun Yılmaz hoca..işte sen bu yüzden hep ikinci plandasın kulüpler için.kendini ağırdan satmayı bilmiyorsun. Şartları sen belirlemeyip şartlara göre hareket ediyorsun. Hangi işi yaparsan yap kotayı sen koyacaksın.bak Fatih Terim’e gsden başka takım çalıştırmıyor ..ya milli takım ya da gs..halbuki senden üstün bir teknik direktör değil belki Bilgi birikimin ondan fazla ama o boş mukaveleye imza atmıyor şartları kendi belirliyor. Kendince bir karizma oluşturmuş işini gayet güzel görüyor.
hayırlı olsun hocam. herzaman baştacısın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler