SPOR

Yönetimden Van Persie'ye rest

Fenerbahçe artık Robin van Persie’den umudu kesti. Tecrübeli oyuncu, sakat olmasına rağmen Hollanda Milli Takımı’na gidip burada daha kötü bir diz sakatlığı yaşamıştı.  

Yönetimden Van Persie'ye rest

Fenerbahçe artık Robin van Persie’den umudu kesti. Tecrübeli oyuncu, sakat olmasına rağmen Hollanda Milli Takımı’na gidip burada daha kötü bir diz sakatlığı yaşamıştı.

Bu durum yönetim için bardağı taşıran son damla oldu. Eljif Elmas’a FIFA’dan onay çıksaydı, RvP lig kadrosundan çıkartılacaktı.

Hollandalı bu duruma düşmedi ancak yönetim tarafından da gözden çıkartıldı. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Van Persie’ye ocak ayında hiçbir bedel istenmeden bonservisinin verilmesi teklif edilecek.

Feyenoord’a dönmek isteyen 34 yaşındaki futbolcunun bu teklife nasıl bir yanıt vereceği merakla bekleniyor.

(VATAN)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Çok geç artık gitti paralar
Aziz Yıldırım cebinden karsilamali bu zararı onun sayesinde yaptı kulüp
YÖNETİM KENDİ GİBİ KİŞİLİK YOKSUNLARINI SEÇİYOR. BRAVO, MAÇLARI NASIL UTANMADAN SIKILMADAN İZLEYE BİLİYORLAR. HAYRET EDİYORUM.
hemen gitsin oynasa ne olur oynamasa ne olur her takımın forveti kaç gol atıyor seninkinin daha sitahı yok aldığı parala zehir zıkkım olsun kaşıkla topla kazanlarla bunlara ver haram olsun
gönderin artık bunu zararın neresinde dönersen kardır
Reste bak.rest öyle mi olur.siz bu adamın parasını kuzu kuzu sözleşme bitene kadar ödeyeceksiniz nasıl olsa.adamı pafa gönder. sözleşmen bitene kadar burada oynayacaksın de.çürü bakalım orada de. nasıl tıpış tıpış gidiyor hep birlikte görelim
bu pörsük kadar kimse fenerle, fenerin hocasıyla, baskanıyla ve taraftarıyla dalga geçmemişti.. bu tamamıyla azizenin eseri.. rezil ettirdiniz feneri hemde milyonlarca euroyu şuna yedirdiniz ya.. yetimlerin hakkını bile bu adama verdiniz.. ah aldınız.. hemen istifa edin..
@serhan_demir_1975 Kimse kimseyle dalga geçmiyor, GEÇEMEZDE.sen rahatına bak git kumda oyna
GİTMEZ BUNU KİM ALIR KİM O KADAR PARA VERİR ADAM MÜZMİN SAKAT,SENELİK ÜCRETİNİ ALMADAN GİTMEZ,BUNLAR AVRUPALI,HAK DERLER HAK YERLER birde insanlık dersi vermeye kalkarlar.
Aklı sonradan gelen yönetim topluluğuna verilen ad.!? Nedir bilin bakalım.
Diğer Haberler