Zahide Yetiş’i sorarken terleten 'anal ilişki' sorusu

Show TV ekranlarında program yapan Zahide Yetiş canlı yayında anal ilişki ile ilgili bir soruyu sormaya çalışırken ter döktü. Zahide Yetiş soruyu sorarken bir hayli zorlansa da pes etmedi.

Sunuculuğunu üstlendiği Zahide Yetiş'le televizyon programı ile gündüz kuşağının önemli isimlerinden olan sunucu Zahide Yetiş, programında Doktor Feridun Kunak’ı konuk etti.

Hemoroid ağrıları üzerine konuşulurken söze giren Zahide Yetiş, kendisine bu tarz soruların geldiğini belirterek üzeri kapalı bir şekilde ‘anal ilişki’nin hemoroid tehlikesi içerip içermediğini sordu.

Yetiş’in soruyu sorarken takındığı mahçup tavırlar programa damga vurdu. Zahide Yetiş soruyu sorarken "Ben bunu nasıl soracağım? Utanma sıkılma yok... Bazen cinsel hayatta beyler farklı şeyler istiyor" diyerek açıklama yapmaya çalıştı.

Yetiş daha sonra "zaten o günah" diyerek de konuyu dağıtmaya çalıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
öyleyse erkek çocuğuna istismarda bulunan ensarcılara birşeyler söyleyin
Aaa onlara laf yok, onlar günahsız günahsız !! onlar bir yağmur damlası gibi temiz !! !! bütün ülke onlar aklanınca paklanınca oh çok şükür diye sevinçten birbirimize sarıldık...
Nesin vakfı...????
@cemalhakyol onu yapan kişi içerde ve kendisi devrimci ve atesit laik olduğunu sölemiş kişi sölencek kişiler belli ayrıca vakıf 1979 yılında kurulmuş kim kurmuş bide araştır
@cemalhakyol adamsin adam.
Tıbben sakincali ama seven de yapiyor, Ciftler karsilikli zevk aliyorsa kime ne, kimse karismamali
@adyobatik01 Kimse dediğin Allah tır yasak ondan. inansanda inanmadan da hesap günü var
Çok güzel söylediniz, her açıdan zararlı olduğunu belirtmeniz güzel bir hareketti...
@gforce Gaz gelen yerden balık esirgenmezmiydi neydi ;)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler