Zalim İstanbul 22. bölüm fragmanı yayınlandı! Ceren ve Nedim'in tatili köşkü karıştırıyor! Zalim İstanbul 21. son bölüm izle!

Zalim İstanbul dizisinin 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'da Seher'in planı ortalığı karıştırıyor. Cenk ve Cemre'nin tatile çıkacağını duyan Seher, Ceren ve Nedim'in de bu tatile gitmesini sağlar. Fakat bu tatil herkes için bir felakete dönüşür. Bu durumu duyan Agah hışımla Seher'in yanına gider. Seher gördükleri yüzünden şok geçirir. İşte Zalim İstanbul 22. yeni bölüm fragmanı ve 21. son bölümde yaşananlar.

Başrollerinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in yer aldığı Zalim İstanbul'un 21. son bölümü 2 Aralık Pazartesi akşamı Kanal D'de yayınlandı. Zalim İstanbul'un 9 Aralık Pazartesi ekrana gelecek olan 22. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Zalim İstanbul'da hamileliği ilerleyen Ceren, Nedim ile gittiği tatilde rahatsızlanır. Cenk yaşanan şeylere rağmen tedirgin olur. Şeniz'e soracak soruları vardı. Şeniz ise geri dönülmez bir yalanın içine girmiştir bile.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

2 Aralık 2019 Pazartesi günü yayınlanan Zalim İstanbul'un 21. son bölümünde Nedim, şirkette hakkı olanı isteyerek Agah Beyi şaşırtıyor.

Agah Bey, Nedim'in köşke Ceren'i yerleştirmesinin şaşkınlığını yaşarken ikinci bir şaşkınlık yaşar. Nedim şirkette bir oda ister. Nedim'in böyle bir karar vermesini soğukkanlı olarak karşılar. Şeniz'in kendisini bu konu ile önceden doldurması ise, Agah'ın içine kurdu düşürmüş oldu. Nedim'e karşı bakış açısı değişmeye başlar. Şirketi bu hale kendisinin getirmesi ve elinden kayıp gidecek olması onu biraz düşündürür; fakat, Nedim'e ait olduğunu yok saymaz. Cenk ise, şirket ile ilgili Nedim'in çıkışına en sert tepkiyi verir.

Ceren, Agah'ın sunduğu para teklifi üzerine dönülmez bir karar verir. Açık çek gözünü döndürmüştür. Şeniz ile ilgili bildiklerini ve köşkte dönen dolapları Agah'a satacağını düşünürken ummadığı bir durumla karşı karşıya kalır. Agah, ona öyle bir anlaşma önerir ki Ceren ne yapacağını şaşırır. Agah'ın hazırladığı anlaşmada Ceren, Karaçay soyadından ve bebeğin haklarından vaz geçmek zorunda kalır. Anlaşma kağıdını imzalar; fakat, Şeniz'in usta manevrasıyla doldurduğu Seher anlaşmayı yırtmasını bilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
zalim istanbul değil sanki dizinin adı zalim şeniz..he rbir halt var kadında..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler