SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Zehra Güneş, futbolcu olsa oynayacağı mevkiyi "90 dakika koşamam" diyerek açıkladı! O video, sosyal medyanın gündemine oturdu

VakıfBank'ın yıldız voleybolcusu Zehra Güneş, futbolcu olsaydı hangi mevkide oynayacağını açıkladı. Voleybolda ülkenin en iyi blok savunması yapan isimlerden biri olan Güneş, futbolda kaleci olmak isteyeceğini söyledi. Zehra Güneş'in sözleri, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasındaki yerini aldı.

Zehra Güneş, futbolcu olsa oynayacağı mevkiyi "90 dakika koşamam" diyerek açıkladı! O video, sosyal medyanın gündemine oturdu

Türk voleybolunun yükselen yıldızlarından Zehra Güneş, bu kez futbol hakkında yaptığı yorumlarla gündeme geldi. VakıfBank ve A Milli Takım'ın vazgeçilmez isimlerinden biri olan Güneş, kulübünün sosyal medya hesabından yayınlanan videoda futbolda seçeceği mevkiyi açıkladı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Takım otobüsünde arkadaşlarıyla sohbet eden Güneş, futbolu seçseydi kaleci olmak isteyeceğini ifade etti.

Güneş, "Kaleci olmak isterdim. Boyum uzun, 90 dakika koşamam ben. Voleyboldaki orta oyuncu, futbolda kaleciliğe denk geliyor." sözlerini sarf etti.

AA-20231129-33059567-33059559-VAKIFBANK_ALLIANZ_VERO_VOLLEY

Zehra Güneş ile takım arkadaşlarının takım otobüsündeki neşeli sohbeti ve ifadeleri sosyal medyada kısa süre içinde en çok konuşulanlar arasındaki yerini aldı.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler