MAGAZİN

Zülfü Livaneli'nin Selahattin Demirtaş paylaşımı olay oldu!

Müzisyen, senarist, politikacı, yazar ve yönetmen Zülfü Livaneli Twitter hesabından yaptığı paylaşımla sosyal medyada gündem oldu. Selahattin Demirtaş'ın Efsun adlı kitabını paylaşan Livaneli, Demirtaş'ı "Edebiyatımızın usta kalemi" olarak tanıttı.

Zülfü Livaneli'nin Selahattin Demirtaş paylaşımı olay oldu!

Ünlü sanatçı Zülfü Livaneli, Twitter hesabından Selahattin Demirtaş'ın 'Efsun' isimli imzalı romanını paylaştı. Livaneli'nin paylaşımı kısa sürede gündem olurken, tartışmanın da fitilini ateşledi.

Paylaşımına, "Edebiyatımızın usta kalemlerinden Selahattin Demirtaş’ın son romanını zevkle okuyorum. Teşekkürlerimle..." notunu düşen Livaneli'ye hem destek hem de çok sayıda eleştiri geldi.

İŞTE ZÜLFÜ LİVANELİ'YE GELEN ELEŞTİRİN BAZILARI

Livaneli'nin, Demirtaş için "Edebiyatımızın usta kalemi" diye bahsetmesi, Twitter ve Ekşi Sözlük'te ilk sıralardaki konular arasında yer aldı.

1

5

3

4

464654

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 99 yorum
Bir sanatçıyı daha kaybettik. Yıllarca adam sanmıştım dinlemiştim bu adamı, bundan sonra direk geçiyoruz bunu. Size seloyla mutluluklar. Terör sevicileri.
Bazı sanatçılar keşke sanatçı olarak kalsa siyasete hiç bulaşmasa ne yazık ki bunun gibileri ülke bölünsün az nüfuslu olalım kendimize yetelim kafasındaki kişiler
atın 3 ay yatsın
Geri Dön