MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

19 günde 10 kilo verdi! Wilma Elles doğum kilolarından bakın nasıl kurtulmuş

Ünlü oyuncu Wilma Elles, yaklaşık üç hafta önce üçüncü çocuğunu kucağına aldı. Bir kızı daha olan 37 yaşındaki oyuncu, kısa sürede doğum kilolarından kurtulmayı başardı. Elles, doğumdan sonra kısa sürede nasıl kilo verdiğini açıkladı.

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Kanal D'nin fenomen dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman ki'de hayat verdiği 'Caroline' karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan Wilma Elles, Aralık 2022'de Avukat Mehmet Şah Çelik ile evlenmişti.

Arif Kerem Göğüş ile 2019 yılında biten evliliğinden Milat ve Melodi isimli ikizleri olan oyuncu, 5 Ekim’de üçüncü kez anne olma mutluluğunu yaşadı. Bir kızı daha olan Elles, hamilelik döneminde 18 kilo aldı. Aldığı kilolardan uzman desteğiyle kurtulduğunu söyledi.

Wilma Elles  1

Wilma Elles, yaşam koçunun yönlendirmesiyle yaklaşık 3 haftada fazla kilolarından kurtuldu. Doğumdan sonra 10 kilo veren 3 çocuk annesi Wilma Elles, spor yapamadığını bu nedenle diyet yaparak kilo verdiğini açıkladı.

Wilma Elles  22

Kilo verme süreci hakkında bilgi veren hem anne hem de oyuncu Wilma Elles, “Yaşam koçumla birlikte yürüyüşe çıktık. Ben kilo vermek için ne yapabilirim dedim. Doğumda 18 kilo almıştım. Milat ve Melodi’de 30 kilo almıştım. Şimdi 10 kilo gitti. 8 kilo kaldı. Biz sporla yapmıyoruz. Spor hala yasak.

Wilma Elles  3

Daha çok niyetle, frekanslarla, şükretmeyle bunu yapacağız. Nasıl vücudumuza bakım yapıyorsak, diş fırçalıyorsak aynı şekilde ruhumuzu da beslemeliyiz. Kitap okumak, bilgi sahibi akıllı insanlarla sohbet etmek her zaman bizi ileriye götürüyor” dedi.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler