2019 yılının en iyi 10 dizisi | Time Dergisi seçti

Time dergisi filmlerden sonra dizi listesini açıkladı. 2019 yılının en iyi 10 dizisi Time tarafından seçildi!

Sinema için olduğu kadar televizyon yapımları için de oldukça verimli bir yıl geride kaldı. Televizyonlarla beraber dijital platformların da izlenme yarışına dahil olmasıyla birbirinden başarılı dizileri izleme şansımız oldu. Güçlü senaryo, yüksek bütçe ve başarılı isimlerin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan 2019 dizileri arasında seçim yapmak oldukça zor olsa da Time dergisi editörleri 2019 yılının en iyi 10 dizisini belirledi.

Apple Tv+ ve Disney+ yanında HBO-BBC ortaklığı da bu yıl çok başarılı işlere imza attı. Bunların yanında Netflix ve Amazon’un etkisi geçen yıla göre daha da artış gösterdi. Son yılların en kaliteli işlerini izlediğimiz bu sezon adeta sektör için altın yık olarak tarihe geçti.

2019'da televizyon kanallarında ve internet yayın platformlarında gösterilen en iyi dizileri seçen Time dergisi listenin başına ödülleri silip süpüren Fleabag’ei koymuş. Phoebe Waller-Bridge tarafından yaratılan trajikomik yapım Emmy Ödülleri’nde En İyi Komedi Dizisi ödülüne layık görüldü. İşte Time dergisi tarafından seçilen En İyi 10 dizi…

2019'un en iyi 10 dizisi

  1. Fleabag (Amazon)
  2. Russian Doll (Netflix)
  3. Succession (HBO)
  4. Vida (Starz)
  5. Lodge 49 (AMC)
  6. David Makes Man (OWN)
  7. Undone (Amazon)
  8. Watchmen (HBO)
  9. When They See Us (Netflix)
  10. Back to Life (Showtime)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler