278'i penisinde olan 480 piercingi var!

Bu hafta sonu Uluslararası Brüksel Dövme Konvansiyonu sırasında piercing rekortmeni olan adam derisinin altına yerleştirdiği boynuzları sergiledi.

Vücudundaki 480 piercing nedeniyle Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmeyi başaran Alman Rolf Buchholz, 8-10 Kasım tarihleri arasında Belçika'da düzenlenen etkinliğe katılan yüzlerce kişiden biriydi. Yıllık buluşma, dövme, delme ve bedensel olarak değiştirilmiş kişileri ve kişilerin vücutlarındaki süslemelerini sergilediği bir etkinlikti.

Etkinlikte elde edilen dövmeler, 'en iyi grafik' ve 'en iyi gösteri' ödülleriyle dağıtılan bir yarışmaya girebilir. Buchholz boynuzları nedeniyle etkinlikteki yüzlerce kişi arasından göze çarpmayı başardı.

480 PİERCİNGİ VAR

Dermal implantlarının yanı sıra, Buchholz'da 278'i penisinde olan 480 piercing var. 2017'de verdiği bir röportajda, metalin cinsel yaşamının önüne geçmediğini söylemişti.

HAVAALANI GÜVENLİĞİ İLE GENELDE ZORLUK YAŞIYOR

Ayrıca ağzı etrafında ve dudaklarında 94 adet piercing var. Bu da yemek yemesini zorlaştırıyor. Bununla birlikte, Buchholz, ilgilenmesi gereken tek sorunun havaalanı güvenliği olduğunu söylüyor. Buchholz, 2014 yılında alışılmadık görünümü nedeniyle Dubai'ye girmesinin reddedildiğini iddia ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
bunlardan bize cehennemde sıra gelmez insallah
rahat ol butun gunah isleyenler icin yer var önce gunahlarini vevalini oderiz sonra gecersin cennete????
@duman_21_21_41 yok canım cennet günalarını çekipte geleceğin bir yer deyil nereye gidersen orda kalırsın kendini kandırma
@nerissaa_1983_pedvu Kalbinde zerre miktarı İman varsa yani la ilahe illallah muhammedurrasulullah dili ile söyleyip Kalbi ile inanıyorsa günahlarının bedelini ödeyip Hayat Nehri'nde yıkanarak cennete girer insan
herkesin yeri ayrı,ama adam cemekan mankeninden bile çirkin,bizim buraya gelse sorgusuz sualsiz dayak yer
boşuna haram değil bu piercing ler ...abartarak yapan adamı nasıl direk şeytana dönüştürdüğü şekil 1-a da görünmüş resmen...
piercing güzeldir takarsın bir, iki, belki üç, hadi dört, beş, on olsun. olsun da bu kadarı gerizekalılık başka bişey değil ama.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler